Počítač Dell Precision 3930 Rack Workstation
Kód: 14530800Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pri tomto serveri chýba predná dizajnová krytka Dell, jedná sa iba o estetickú záležitosť
Dell Precision 3930 Rack Workstation je výkonná a kompaktná 1U pracovná stanica, ktorá ponúka bezpečný vzdialený prístup, vynikajúcu cenovú dostupnosť a vysokú úroveň výkonu. Tento produkt je ideálny pre rôzne oblasti podnikania, ako sú strojárstvo, architektúra, zdravotníctvo, vzdelávanie a médiá. Dell Precision 3930 Rack Workstation umožňuje používateľom využiť plný potenciál svojich aplikácií a pracovať s náročnými dátami a grafikou.

Niektoré z hlavných vlastností tohto produktu sú:
- Možnosť voľby medzi rôznymi procesormi Intel Core alebo Intel Xeon E, ktoré poskytujú rýchlosť, spoľahlivosť a škálovateľnosť.
- Možnosť voľby medzi rôznymi operačnými systémami, ako sú Windows 11 Pro, Windows 10 Pro, Red Hat Linux® alebo Ubuntu Linux.
- Možnosť voľby medzi rôznymi grafickými kartami, ako sú Intel Graphics, NVIDIA Quadro alebo AMD Radeon Pro.
- Možnosť rozšírenia pamäte až na 128 GB DDR4 a úložisko až na 24 TB.
- Možnosť pridania redundantného zdroja napájania pre vyššiu dostupnosť a spoľahlivosť.
- Možnosť certifikácie ISV na zabezpečenie kompatibility s profesionálnymi aplikáciami.

Dell Precision 3930 Rack Workstation je skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú vysoký výkon, flexibilitu a bezpečnosť v malom priestore. Tento produkt je navrhnutý tak, aby spĺňal potreby rôznych užívateľov a podporoval ich kreativitu a produktivitu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 4710423775343 |
| Uhlopriečka displeja: | nie |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-8700K 3.70 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 3.70 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 630 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
