Kamera zadarmo? Máte to mať!

 

Áno je to skutočne tak! Nakúpte u nás akýkoľvek notebook, počítač, telefón alebo tablet, vyzdvihnite si ho na osobný odber na našej novej predajni v Bratislave a získajte tak akčnú kameru iON SnapCam ako darček zadarmo!

 

Akcia platí iba na tovar zakúpený od 23. 05. 2022 na osobný odber na vyzdvihnutie na predajni v Bratislave. Ponuka končí 10. 06. 2022 alebo vypredaním zásob.

 


 

 

iON SnapCam 1045 HD Video Kamera

 

ION SnapCam nie je Vaša typická video kamera. Iste, zaznamenáva úžasné video a bezdrôtovo sa pripája k vášmu smartfónu pre okamžité nahranie, ale tu je rozdiel v SnapCam:

Vy ho nosíte. S veľmi nízkou hmotnosťou a veľkosťou ani nespoznáte, že kameru máte na sebe. SnapCam sa pripevní priamo k vášmu oblečeniu pomocou klipu alebo magnetu. Keď ste pripravení natáčať, stačí kliknúť na SnapCam raz pre okamžité fotografie alebo dvakrát pre začatie natáčania HD videa. SnapCam je prvý svojho druhu a zmení spôsob, akým zachytíte svoje obľúbené spomienky.

iON SnapCam 1045 HD Video Kamera


  • 1 hodina živého vysielania
  • 8MP obrazový snímač
  • Záznam HD 720p30 videa
  • Bezplatná sprievodná aplikácia iON SnapCam (iOS a Android)
  • Vyžaduje microSD kartu až do 32 GB (nie je súčasťou dodávky)

 

Spoločnosť Ion America LLC bola založená v roku 2011. Predmetom podnikania spoločnosti je veľkoobchodná distribúcia fotografického vybavenia a spotrebného materiálu. iON ponúka lacnejšie riešenie s rovnakou kvalitou, na ktoré sú aj svetové značky v rovnakom odbore.