Vážení zákazníci, upravili sme otváraciu dobu a teraz nás tak môžete navštíviť na našej kamennej predajni aj v sobotu. Viac informácií o vianočnej otváracej dobe nájdete na stránke Kontakty.

Lenovo 300 USB myš - čierna s červeným kolieskom

Kód: 14523936
Neohodnotené
Značka: Lenovo
5,90 € 4,92 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Drôtová myš Lenovo 300 v čiernej farbe je určená pre pravákov aj ľavákov, pripojenie je pomocou USB rozhrania. Optický snímač s 1600 DPI, dve tlačidlá a mechanický scrolling, testovaná na 3 milióny klikov

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis


Lenovo 300.

Kvalitná myš svetoznámej značky Lenovo, model 300, má pekný netradičný design. Myš k vášmu notebooku pripojíte pomocou USB rozhrania. Je určená pre pravákov aj ľavákov, disponuje dvoma tlačidlami a mechanickým scrollingom.

Pracuje s optickým snímačom pohybu s 1000 Dpi. Ovládanie pomocou tejto myši prinesie vašej práci a hrám na počítači nový rozmer, všetky ťahy budú presnejšie a jasne mierené. Tlačidlá sú testované na 3 milióny klikov. Myš Lenovo 300 je tím pravým spoločníkom k vášmu notebooku alebo počítaču.

 Lenovo 300 USB myš - černá s červeným kolečkem

Bulk balenie (balené v sáčku)


 

Lenovo Group Limited 
je najväčší svetový výrobca počítačov – nadnárodná firma s hlavným sídlom v Číne (Hong Kongu) a ďalšími dvoma v Spojených štátoch a Singapuru, ktorá okrem výroby počítačov a periférií vyvíja aj súvisiace technológie.
Pôvodne (od roku 1988, kedy sa stala korporaciou) pôsobila pod značkou Legend, neskôr bol ho názov zmenený na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roku 2005 firma kúpila počítačovú divíziu IBM a zaradila sa medzi najväčších výrobcov počítačov na svete. Lenovo v júni 2014 súhlasilo Lenovo s prevzatím divízie mobilných zariadení firmy Motorola Mobility od firmy Google. Špekuluje sa o nákupe notebookov Vaio od firmy Sony.

 


 

Dodatočné parametre

Kategória: Drôtové myši
Záruka: 24 mesiacov
Typ tovaru: Nový
Značka: Lenovo
Cena EUR: Do 150 Eur
Položka bola vypredaná…