Lenovo ThinkPad T540p

Kód: 14522498
Neohodnotené
Značka: Lenovo
286 € 238,33 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Intel Core i5-4300 2.60 GHz, 8 GB, 15,6 palcov, 1366 x 768 px, Intel HD Graphics 4600, 250 GB SSD, DVD-RW, Bluetooth, WIFI, Numerická klávesnica, Windows 10 Professional

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

ThinkPady rad T

Akýmsi high-endom medzi ThinkPadmi je rad T. Tej totiž z pôvodných IBM ThinkPadov zostalo asi najviac. Sú navrhnuté tak, aby spĺňali prísne požiadavky na konštrukciu aj výbavu. Telo z uhlíkových vlákien, dokovací konektor, kvalitný displej.
Legendárna odolnosť ThinkPad testovaná podľa armádnych špecifikácií.

 

Flexibilný kancelársky nástroj

Na kancelárske notebooky nie sú klady až také vysoké nároky z pohľadu celkového výkonu. Takéto moderné zariadenie určené pre tento typ práce by malo byť kompaktné, byteľné, elegantné a spoľahlivé. To všetko a mnohé navyše spĺňa model Lenovo ThinkPad T540p. Po letmom pohľade si možno poviete, že ide o ďalší produkt tohto svetovo uznávaného výrobcu. Pravdu však máte iba do určitej miery. Po uchopení notebooku do ruky si uvedomíte, že stará klasická bola nahradená niečím novým a možno aj lepším. Základným konštrukčným prvkom je plast v kombinácii so sklenenými vláknami, čo sa podpisuje nielen na celkovej masívnosti, ale hlavne na vysokej stabilite, pevnosti a odolnosti. Flexibilný materiál je ako stvorený na každodenné cestovanie a prenášanie. Celkový dojem umocňujú ešte kovové pánty.

 

Nová klávesnica rozhodne nesklame

Keby ste porovnali model Lenovo ThinkPad T540p napríklad s pracovnými notebookmi radov W, všimnete si jeden podstatný rozdiel. V tomto prípade získavate inú a hlavne plnohodnotnú klávesnicu s numerickou časťou. Trochu iný tvar tlačidiel je príjemný na dotyk. Klávesnica prináša zodpovedajúcu spätnú odozvu, takže pre pravidelné a zdĺhavé písanie je vskutku ideálne. Funkčné tlačidlá pre TrackPoint sú šibalky zakomponované do TouchPadu. Kým si na to zvyknete, môže sa stať, že pri pohybe na ploche vo vyšších miestach budete ovládať úplne iný prvok notebooku. Ide ale skutočne iba o zvyk. Zaobstarajte si klasický kancelársky notebook, ktorý sa pýši niektorými prvkami aplikovateľnými pri mobilných pracovných staniciach. Doprajte si čistokrvného pomocníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Kancelárske notebooky
Záruka: 12 mesiacov
Hmotnosť: 3.1 kg
Typ tovaru: Repasovaný A
Značka: Lenovo
Cena EUR: 251 - 400 Eur
Položka bola vypredaná…