Notebook HP EliteBook 8570w 15,6 palcov / Intel Core i7-3720QM 2.60 GHz / 8 GB RAM / 500 GB HDD / Strieborná
Kód: 14549810Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP EliteBook 8570w
Pod označením EliteBook 8570w od spoločnosti HP sa skrýva profesionálny pracovný nástroj odolného prevedenia pre náročné nasadenie nielen v kancelárii, ale aj na cestách. Za pomoci 15.6" uhlopriečky je možné notebook odporučiť aj profesionálnym grafikom, ktorí ocenia integráciu špeciálnych grafických kariet AMD alebo NVIDIA s certifikáciou pre grafické nástroje typu CAD aplikácií.

Profesionálny nástroj pre prácu disponujúcu enormným výkonom
Základom sú moderné procesory Intel. Spomenúť musíme aspoň Intel Smart Response pre ešte rýchlejšiu odozvu systému, podporu technológii TurboBoost pre navýšenie pracovnej frekvencie procesora a mnohé ďalšie.

Výnimočný grafický potenciál pre náročné grafické operácie
Využitie profesionálnych grafických kariet sme už spomínali. Musíme ich však pripomenúť ešte raz. Nikdy nebolo také ľahké vytvárať 3D textúry, pracovať s toľkými grafickými objektmi ako u tejto modernej generácie notebookov EliteBook. Všetko je ďalej doplnené o prepracovaný nástroj HP DreamColor na zlepšenie farebného podania. Notebook sa tak stáva profesionálnym nástrojom aj pre grafikov, animátorov a ďalší rad užívateľov, ktorí pracujú napríklad v CAD aplikáciách. Farby zostávajú trvalé a presné. Technológia HP DreamColor (predáva sa samostatne alebo ako voliteľné príslušenstvo) a nástroj HP Mobile Display Assistant umožňujú spravovať vlastnosti farieb vo vašom vývojovom prostredí.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 0825633511880 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-3720QM 2.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.60 GHz |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 + nVIDIA Quadro K2000M 2GB |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 3x |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | HP |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Hewlett-Packard, známa iba ako HP je americká technologická spoločnosť s dlhou tradíciou siahajúcou až do roku 1939. Založená bola v malej drevenej garáži v kalifornskom Palo Alte – dnes považovanej za „kolísku Silicon Valley“. HP sa špecializuje na rozvoj výpočtových a pamäťových hardvérov, softvérov a ďalších služieb. Na trhu patrí medzi popredných svetových výrobcov osobných počítačov, notebookov, tlačiarní, scannerov a ďalších produktov.
Na e-shope inComputer nájdete širokú ponuku nových aj repasovaných produktov HP. Obľúbené sú najmä notebooky HP EliteBook, ktoré sú vďaka optimalizovanej konštrukcii a efektívnemu chladeniu vyladené na každodenný profesionálny výkon. Medzi počítačmi vynikajú modely HP EliteDesk, ktoré sú skvelou voľbou pre firmy, čo hľadajú lacné, ale kvalitné stroje s dlhou životnosťou.
Naše repasované notebooky a počítače HP zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
