Notebook Lenovo IdeaPad 110-15IBR 15,6 palcov / Intel Celeron N3060 1.60 GHz / 4 GB RAM / 500 GB HDD / Čierna
Kód: 14549808Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad 110-15IBR
Lenovo IdeaPad 110-15IBR je cenovo dostupný notebook určený na bežné domáce použitie, štúdium a nenáročnú kancelársku prácu. Ponúka jednoduché ovládanie, praktickú konštrukciu a dostatočný výkon pre každodenné úlohy, ako je práca s dokumentmi, internet alebo sledovanie multimédií.

Jednoduchý a funkčný design
Notebook má klasické 15,6" prevedenie s matným povrchom, ktorý obmedzuje viditeľnosť odtlačkov prstov. Konštrukcia je ľahká a dostatočne odolná pre bežné prenášanie. Klávesnica s numerickým blokom uľahčuje písanie aj prácu s tabuľkami.
Výkon pre nenáročné použitie
IdeaPad 110-15IBR poskytuje základný výkon vhodný na prehliadanie internetu, prácu v kancelárskych aplikáciách, e-mailovú komunikáciu a prehrávanie videí. Je ideálny pre používateľov, ktorí nepotrebujú vysoký výkon, ale hľadajú spoľahlivý notebook pre bežné úlohy.

15,6" displej
Notebook je vybavený 15,6" displejom, ktorý ponúka dostatočnú veľkosť pre pohodlnú prácu aj sledovanie filmov. Antireflexná úprava pomáha zlepšiť čitateľnosť v rôznych svetelných podmienkach.
Konektivita a výbava
Zariadenie ponúka základné porty na pripojenie periférií, ako sú USB, HDMI a audio konektor. Nechýba ani Wi-Fi pre bezdrôtové pripojenie k internetu. Notebook je vhodný pre domáce aj školské prostredie.
Praktický notebook za dostupnú cenu
Lenovo IdeaPad 110-15IBR je ideálnou voľbou pre užívateľov, ktorí hľadajú jednoduchý, cenovo dostupný a spoľahlivý notebook na každodenné použitie bez vysokých nárokov na výkon.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 3760357424016 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Celeron |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Celeron N3060 1.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.60 GHz |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 400 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 1x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
