Sieťové prvky

Filtrovat
  • Počet na stránku
  • 16
  • 32
  • 48

- 70 %

Switch 48 portů 10/100/1000 + 2x SFP port + 2x dual-personality port

576 EUR 173 EUR bez DPH 143 EUR

Skladom 3 ks

- 73 %

Profesionální ethernet switch,  24x 10Base-T port 10 Mb/s s konektorem RJ-45, Flash memory 2MB

28,90 EUR 7,90 EUR bez DPH 6,55 EUR

Skladom Posledný ks

- 88 %

Switch, 104x port Gigabit Ethernet 100/1000 Mb/s s konektorem RJ-45, 32x SFP porty, RJ-45 serial console port

3 923 EUR 461 EUR bez DPH 381 EUR

Skladom 2 ks

- 88 %

Switch, 104x port Gigabit Ethernet 100/1000 Mb/s s konektorem RJ-45, 72x SFP porty, RJ-45 serial console port

3 923 EUR 461 EUR bez DPH 381 EUR

Skladom 2 ks

- 92 %

Kontrolér pro centrální správu bezdrátové sítě složené z 802.11a/b/g/n a 802.1ac přístupových bodů HP MSM, vhodný pro podnikové nasazení, 4 porty RJ-45 10/100/1000 Mb/s, 2 RJ-45 dual-personality porty 10/100/1000 Mb/...

1 516 EUR 115 EUR bez DPH 95,05 EUR

Skladom 5 a viac ks

- 49 %

Switch 24 portů 10/100/1000 + 2x SFP+ 10000 (J9856A)

299 EUR 153 EUR bez DPH 126,45 EUR

Skladom 5 a viac ks

- 80 %

Spolehlivý switch, konektor RJ45, 16x SFP port 4Gbit

384 EUR 76,90 EUR bez DPH 63,55 EUR

Skladom Posledný ks

- 65 %

SFP modul, rychlost 1 Gb/s, multimode, vzdálenost max. 550 m, Tx/Rx 850 nm, LC konektor

33,90 EUR 11,90 EUR bez DPH 9,85 EUR

Skladom 3 ks

- 63 %

Intel Xeon E5-1603 v3 2.80GHz, 300 GB HDD + 300 GB HDD, 32 GB, Matrox G200 Server je dodáván bez operačního systému

2 594 EUR 961 EUR bez DPH 794,20 EUR

Skladom 4 ks

- 50 %

2x Intel Xeon E5-2620 2.00 GHz, 300 GB HDD + 300 GB HDD, 64 GB Server je dodáván bez operačního systému

1 149 EUR 576 EUR bez DPH 476,05 EUR

Skladom Posledný ks

- 34 %

2x Intel Xeon E5-2620 2.00 GHz, 300 GB HDD + 300 GB HDD, 64 GB Server je dodáván bez operačního systému

1 339 EUR 884 EUR bez DPH 730,60 EUR

Skladom Posledný ks

- 87 %

Pokročilý switch, 24x port Gigabit Ethernet 100/1000 Mb/s s konektorem RJ-45, 4x SFP porty, 1x RJ-45 serial console port

1 295 EUR 173 EUR bez DPH 143 EUR

Skladom 5 a viac ks

- 87 %

Pokročilý podnikový L3 přepínač s managementem a možností IRF stohování, 48x port Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s s konektorem RJ-45, 4x dual-personality Gigabit Ethernet nebo SFP porty, 1x RJ-45 serial console port, propustnost až 96 Gbps a 71....

1 295 EUR 173 EUR bez DPH 143 EUR

Skladom 2 ks

- 87 %

Pokročilý podnikový L3 přepínač s managementem a možností IRF stohování, 48x port Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s s konektorem RJ-45, 6x dual-personality Gigabit Ethernet nebo SFP porty, 1x RJ-45 serial console port, propustnost až 96 Gbps a 71....

1 295 EUR 173 EUR bez DPH 143 EUR

Skladom 3 ks

  • Akcia

- 87 %

Pokročilý podnikový L3 přepínač s managementem a možností IRF stohování, 48x port Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s s konektorem RJ-45, 8x dual-personality Gigabit Ethernet nebo SFP porty, 1x RJ-45 serial console port, propustnost až 96 Gbps a 71....

1 295 EUR 173 EUR bez DPH 143 EUR

Skladom 5 a viac ks

  • Akcia

- 85 %

Bezdrátový dvoupásmový přístupový bod pro souběžné využití 2.4 a 5GHz pásem, WiFi 802.11a/b/g/n, rychlost až 300 + 300 Mbit/s, 1x GLAN, podpora WPA/WPA2 šifrování, procesor 560 MHz, 128 MB flash paměti, 128 MB operační...

507 EUR 76,90 EUR bez DPH 63,55 EUR

Skladom 5 a viac ks

  • Počet na stránku
  • 16
  • 32
  • 48

Strana 1 z 1    Celkom 16 záznamov