All in one PC - repasované - zľava až 70% | inComputer.sk
Filtrovat

Počítač v monitore aj tak sú označované moderné stolové PC typu All in one. Výhodou týchto PC je výrazná úspora miesta a zmysel pre dizajn, pretože sa zbavíte nevzhľadných káblov. Pre prácu s All in one PC vám stačí iba jeden kábel s napájaním. Komponenty počítača sú zabudované v monitore a klávesnica s myšou sa riešia väčšinou bezdrôtovo. Tento typ počítača je obľúbený najmä u užívateľov, ktorí nechcú riešiť inštaláciu PC - tj. Napojovanie káblov a ich následné estetické úpravy. V našej ponuke nájdete All in one repasované počítače značiek Apple, Lenovo a ďalších so zľavami až 70% oproti úplne novým modelom.

  • Počet na stránku
  • 16
  • 32
  • 48

Zľava 56 %

Lenovo ThinkCentre M900z All-in-One Desktop

  • Skladom: 2 ks
Intel Core i5-6600 3.30 GHz, 3.30 GHz, 256 GB SSD, 8 GB, 24 palců, 1920 x 1080 px, Intel HD Graphics 530, Webkamera, WIFI, Windows 10 Professional

519 EUR 1 191 EUR 428,95 EUR (Vaša cena bez DPH:)

Zľava 63 %

Lenovo IdeaCentre A730 All-in-One Desktop

  • Skladom: Posledný ks
Intel Core i7-4700MQ 2.40 GHz, 2.40 GHz, 256 GB SSD, 8 GB, Dotykové LCD, 27 palců, 1920 x 1080 px, nVIDIA GeForce GT 740M 2GB, Webkamera, WIFI, Windows 10 Home Premium

679 EUR 1 851 EUR 561,15 EUR (Vaša cena bez DPH:)

Strana 1 z 1    Celkom 2 záznamov

Výhody a nevýhody All in one počítačov

All in one PC už nie je len dizajnová záležitosť, ale na svoje si prídu aj hráči hier. Stačí si len vybrať ten správny model. Ak váhate, či pre vás bude tento typ PC vhodný, nižšie sa pozrieme na jeho výhody a nevýhody:

Výhody počítačov All in one
Výrazná úspora miesta - zabudnite na množstvo rôznych káblov, ktoré prepájajú jednotlivé časti bežného
stolného počítača. All in one PC je tvorené iba monitorom, ktorému stačí jeden kábel napájania. Týmto spôsobom ušetríte na pracovnom stole nielen miesto, ale zároveň všetko bude oveľa estetickejšie.

Väčšia zobrazovacia plocha - ak tento typ PC zrovnáme napr. S notebookom môžete si dopriať výrazne väčšiu uhlopriečku LCD monitora. Vo väčšine prípadov sa jedná o dotykové displeje, čím sa zvyšuje komfort ovládania. V podstate ho môžete používať ako televíziu.

Úspora energie - Vďaka integrácii komponentov PC do monitoru sa tiež znížila energetická náročnosť. Vzhľadom k tomu, že v ponuke all in one môžete nájsť aj herné modely je úspora energie veľmi zaujímavá.

Nevýhody počítačov All in one
Pozor na monitor
- vzhľadom na to, že je PC tvorené iba monitorom, ktorý je mnohokrát dotykový treba naň dávať naozaj pozor. Ak vám niekde spadne je už oprava pomerne komplikovaná a finančne náročná.

Vyššia cena - áno, za komfort pri užívaní a menšie nároky na energiu a miesto si priplatíte. Ak však vezmete do úvahy jeho výhody je to adekvátna. Ušetriť môžete napr. nákupom repasovaných All in one PC z našej ponuky.