All in one PC - repasované - zľava až 70% | inComputer.sk | Notebooky repasované zo zárukou | inComputer.cz - zľavy až 79%

Počítač v monitore aj tak sú označované moderné stolové PC typu All in one. Výhodou týchto PC je výrazná úspora miesta a zmysel pre dizajn, pretože sa zbavíte nevzhľadných káblov. Pre prácu s All in one PC vám stačí iba jeden kábel s napájaním. Komponenty počítača sú zabudované v monitore a klávesnica s myšou sa riešia väčšinou bezdrôtovo. Tento typ počítača je obľúbený najmä u užívateľov, ktorí nechcú riešiť inštaláciu PC - tj. Napojovanie káblov a ich následné estetické úpravy. V našej ponuke nájdete All in one repasované počítače značiek Apple, Lenovo a ďalších so zľavami až 70% oproti úplne novým modelom.

Filtrovat

Výhody a nevýhody All in one počítačov

All in one PC už nie je len dizajnová záležitosť, ale na svoje si prídu aj hráči hier. Stačí si len vybrať ten správny model. Ak váhate, či pre vás bude tento typ PC vhodný, nižšie sa pozrieme na jeho výhody a nevýhody:

Výhody počítačov All in one
Výrazná úspora miesta - zabudnite na množstvo rôznych káblov, ktoré prepájajú jednotlivé časti bežného
stolného počítača. All in one PC je tvorené iba monitorom, ktorému stačí jeden kábel napájania. Týmto spôsobom ušetríte na pracovnom stole nielen miesto, ale zároveň všetko bude oveľa estetickejšie.

Väčšia zobrazovacia plocha - ak tento typ PC zrovnáme napr. S notebookom môžete si dopriať výrazne väčšiu uhlopriečku LCD monitora. Vo väčšine prípadov sa jedná o dotykové displeje, čím sa zvyšuje komfort ovládania. V podstate ho môžete používať ako televíziu.

Úspora energie - Vďaka integrácii komponentov PC do monitoru sa tiež znížila energetická náročnosť. Vzhľadom k tomu, že v ponuke all in one môžete nájsť aj herné modely je úspora energie veľmi zaujímavá.

Nevýhody počítačov All in one
Pozor na monitor
- vzhľadom na to, že je PC tvorené iba monitorom, ktorý je mnohokrát dotykový treba naň dávať naozaj pozor. Ak vám niekde spadne je už oprava pomerne komplikovaná a finančne náročná.

Vyššia cena - áno, za komfort pri užívaní a menšie nároky na energiu a miesto si priplatíte. Ak však vezmete do úvahy jeho výhody je to adekvátna. Ušetriť môžete napr. nákupom repasovaných All in one PC z našej ponuky.