Počítač Aquado MT
Kód: 11760106Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované kancelárske počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 4011277825001 |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | nie |
| DVI: | áno |
| VGA: | áno |
| USB 2.0: | 4x |
| USB 3.0: | 5x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| SD čítačka: | nie |
| Značka: | Aquado |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
