Velkoobchod

Už 20 rokov úspešne poskytujeme veľkoobchodnú spoluprácu stovkám českých a slovenských partnerov.

Veľkoobchodné partnerstvo pre nás znamená úzku, individuálnu a priateľskú spoluprácu s predajcami a poskytovateľmi služieb v oblasti výpočtovej techniky.

Ak sa vaša spoločnosť zaoberá predajom alebo servisom IT zariadení a hľadáte kvalitného dodávateľa počítačového vybavenia, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

Zaregistrujte sa na našej webovej stránke a pošlite nám e-mail na adresu sales@incomputer.cz

Naši predajcovia vás budú kontaktovať a postarajú sa o vás individuálne.

Vždy sa môžete spoľahnúť na našu serióznu spoluprácu a priateľskú atmosféru. Naša práca nás baví, čo sa odráža v našej komunikácii a v našom prístupe k zákazníkom a k vám, našim cenným partnerom.

Ponúkame vám silné partnerstvo so stabilnou českou spoločnosťou. Našou výhodou je kvalitné zázemie v novej modernej hale, kde na vás čaká viac ako 20 000 notebookov, tisíce počítačov a stovky IT periférií. Všetko máme na sklade.

Ak máte záujem, kedykoľvek nás kontaktujte. Neváhajte sa pozrieť na naše atraktívne ceny, ktoré sú vám k dispozícii prostredníctvom testovacích veľkoobchodných účtov.

Napíšte nám na: sales@incomputer.cz 

Tešíme sa na spoluprácu.

Predajný tím inComputer


Wholesale – sale/purchase

Are you a foreign IT company looking for a strong and reliable partner for Central Europe? We think you just found it. Our company is one of the strongest czech IT companies that offers used IT  in the Czech Republic.

Write to us and we will be happy to start business with you. We work with dozens of IT companies from all over Western Europe.

Email us at sales@incomputer.cz

We look forward to working together.