Dokovacia stanica Dell TB18

Kód: 14520330
Neohodnotené
Značka: Dell
44,90 € 37,42 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Originálna dokovacia stanica pre Dell Precision

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Šetríme Vašu peňaženku
Šetríme Vašu peňaženku
Za menej peňazí viac muziky. Nákupom repasu ušetríte viac, než si myslíte!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

 

Tieto produkty prevažne pochádzajú z lízingov či odkúpení od veľkých firiem v rámci celého sveta a prechádzajú často profesionálnou kontrolou priamo výrobcom zariadenia. V rámci tohto procesu je zaistená maximálna kvalita, zariadenie je riadne vyčistené a otestované.


 

Jeden kábel, jeden dok, jedinečný výkon. To je Dell Thunderbolt Dock TB18DC! Prepojte rýchlo jediným káblom svoj notebook či tablet s monitormi, projektorom, myšou, klávesnicou, externým diskom či flashdiskom. Tento Dock má vlastné napájanie a je schopný prepojiť vaše zariadenie s ďalšími perifériami s rýchlym prenosom dát. Má veľmi malé rozmery a prepojíte ho jednoducho pomocou USB-C vstupu. Získate tak prístup k širokému spektru portov a zvýšite svoju produktivitu.

Dok Dell Thunderbolt™ TB18DC s technológiou Intel® Thunderbolt 3 predstavuje dokonalé riešenie dokovania, navrhnuté pre náročných užívateľov a klientov s tradičnými pracovnými stanicami, ktorým umožňuje pripojenie až troch monitorov s rozlíšením Full HD, dvoch monitorov 4K alebo jedného monitora 5K pri frekvencii 60 Hz.

<p style="BOX-SIZING: border-box; FONT-SIZE: 14px; BORDER-TOP: 0px; FONT-FAMILY: "Open Sans", "Trebuchet MS", Arial, Tahoma, Verdana; BORDER-RIGHT: 0px VERTICAL-ALIGN: baseline, WHITE-SPACE: normal, WORD-SPACING: 0px, BORDER-BOTTOM: 0px;

Dodatočné parametre

Kategória: Dokovacie stanice Dell
Záruka: 12 mesiacov
Hmotnosť: 0.5 kg
Typ tovaru: Repasovaný tovar