HP EliteBook 8570w

Kód: 14522817
Neohodnotené
Značka: HP
417 € 347,50 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Intel Core i7-3840QM 2.80 GHz, 8 GB, 15,6 palcov, 1920 x 1080 px, nVIDIA Quadro K1000 2GB, 500 GB HDD, DVD-RW, Windows 10 Professional, WIFI, Numerická klávesnica

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Šetríme Vašu peňaženku
Šetríme Vašu peňaženku
Za menej peňazí viac muziky. Nákupom repasu ušetríte viac, než si myslíte!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

 

Tieto produkty prevažne pochádzajú z leasingu či odkúpenia od veľkých firiem v rámci celého sveta a prechádzajú často profesionálnou kontrolou priamo výrobcom zariadenia. V rámci tohto procesu je zabezpečená maximálna kvalita, zariadenie je riadne vyčistené a otestované.


HP Elitebook.
HP EliteBook je absolútnou špičkou na poli pracovných notebookov. Vďaka tenkému a extrémne odolnému prevedeniu vám budú po ruke kedykoľvek ich budete potrebovať v kancelárii aj mimo nej. Vysoký výkon splní všetky vaše pracovné požiadavky a osvedčené technológie zabezpečenia zaistia, že sa vaše dáta nedostanú do nepovolaných rúk.

Pracovné delo pre profesionálov.
EliteBook 8570w je jeden z najlepšie spracovaných notebookov typu DTR. Plastovo-hliníkové telo působí veľmi pevne a odolne, veko displeja je zamknuté na zámok a otvára sa stlačením tlačidla uprostred prednej strany. Potom ho ľahko zdvihnete jednou rukou, hoci klob je trochu tuhší - ale to k takému notebooku patrí. Maximálny uhol, do ktorého sa dá víko vyklopiť, je viac ako 180°. HP EliteBook 8570w používa, rovnako ako jeho predchodca HP 8560w, veľmi odolné a tuhé materiály. Vďaka nim a ich konštrukcii, sa púzdro notebooku neprehne ani pri celkom slušnom tlaku. Je vidieť, že tento notebook je určený pre klientov s najvyššími nárokmi a HP je v tomto smere o krok pred konkurenciou (napr. Fujitsu Celsius H720 a Lenovo ThinkPad W530).

HP EliteBook 8570w

Business v hliníku.
EliteBook 8570w má kvalitný displej, podarenú podsvietenou klávesnicou aj veľmi presným touchpadom. Slušná odolnosť a kvalitné spracovanie je vykúpené vyššou hmotnosťou. Chicletová klávesnica má veľké pohodlné klávesy s rozmerom 19x19mm (pre porovnanie Macbook Pro má ľan 15x15mm), takže písanie na ňom je naozaj pohodlné. Full HD displej s rozlišením 1920x1080px veľkosti 15,6” uspokojí aj náročných užívateľov. Vďaka použitej matrici IPS s LED podsvietením ponúka HP veľmi široké pozorovacie uhly. HP Workstation & EliteBook 8570w je schopný zvládnuť veľmi dobre väčšinu požadovaných úloh napriek trochu low-end konfigurácii.

HP EliteBook 8570w


 

Hewlett-Packard
je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa informačnými technológiami, sídliaca v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z najväčších spoločností vo svojom odbore na svete, ktoré pôsobia takmer vo všetkých krajinách. Špecializuje sa na rozvoj a výrobu výpočtového, pamäťového a sieťového hardvéru, softvéru a ďalších služieb. Známa je predovšetkým svojimi tlačiarňami, osobnými počítačmi, scannermi, kapesnými počítačmi a servermi. HP sa zameriava na domácnosti a domáce kancelárie, malé a stredné firmy, verejnú správu a vzdelávanie, grafiku a umenie. V roku 2007 dosiahla príjmy až 104 miliardy USD, čo bola prvá IT spoločnosť s príjmami cez 100 miliardy USD. HP je tiež najväčším predajcom osobných počítačov na svete.

 


POTREBUJETE POČÍTAČ IHNEĎ POUŽÍVAŤ?

Nastavíme a nainštalovame potrebné programy za Vás!

<p style="text-align:…

Dodatočné parametre

Kategória: Repasované pracovné notebooky
Záruka: 12 mesiacov
Hmotnosť: 3.5 kg
Grafika: nVIDIA Quadro K1000M 2GB
Farba: Strieborná
Pevný disk: 500 GB HDD
Rýchlosť procesora: 2.80 GHz
Procesor: Intel Core i7-3840QM 2.80 GHz
Kapacita disku: 500 GB
Typ disku: HDD
Typ procesora: Intel Core i7
Typ tovaru: Repasovaný A
Operačná pamäť: 8 GB
Uhlopriečka displeja: 15,6 palcov
Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080 px
Dotykové LCD: nie
Grafika model: nVIDIA Quadro
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: Možnosť dokúpiť externý do USB
Webkamera: Možnosť dokúpiť externú do USB
Operačný systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: áno
HDMI: nie
DVI: nie
VGA: áno
Thunderbolt: ne
USB 2.0: 3x
USB 3.0: 2x
LAN: áno
WIFI: áno
SD čítačka: áno
Osvetlenie klávesnice: nie
Numerická klávesnica: áno
Možnosť dockovania: áno