Fujitsu LifeBook U728

Kód: 13950133
Neohodnotené
Značka: Fujitsu
371 € 309,17 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Intel Core i5-8250U 1.60 GHz, 256 GB SSD, 8 GB, 12,5 palcov, 1920 x 1080 px, Intel UHD Graphics 620, Webkamera, WIFI, Windows 10 Professional, chyby: mierne estetické chyby

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Šetríme Vašu peňaženku
Šetríme Vašu peňaženku
Za menej peňazí viac muziky. Nákupom repasu ušetríte viac, než si myslíte!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

 

Pri tovare kategórie B je zabezpečená maximálna kvalita, zariadenie je riadne vyčistené a otestované. Kusy môžu mať ľahké poškodenia zodpovedajúce pravidelnému užívateľskému používaniu, chýbajúce záslepky portov či kosmetické defekty neovlivňujúce samotnú funkčnosť zariadenia.


Fujitsu Lifebook U728
Hlavný dôraz je v prípade Ultrabookov kladený na ich mobilitu a atraktívnosť. Ani U728 nie je v tomto prípade výnimkou a svojich potenciálnych užívateľov láka nielen nízkou hmotnosťou, ale aj precíznosťou spracovania v kombinácii s moderne vyzerajúcim dizajnom. Nechýba ani displej s až ohromujúcim rozlišením alebo možnosť rýchleho mobilného pripojenia kedykoľvek a kdekoľvek pri vybraných modeloch . Ani to ale zdaleka nie je všetko. Keďže väčšina dôležitých informácií poslednej doby digitálneho typu je potrebné myslieť aj na zabezpečenie týchto dať. Aj tu ide rad notebookov U728 až na hranicu dnes možného.

 

Jednoduchý upgrade
Lifebook U728 vám poskytuje snadný prístup k najdôležitejším komponentom, takže je možné ľahko vymeniť bateriu, pamäť a interné úložisko. Táto praktická konštrukcia zkracuje čas a znižuje náklady súvisiace s rozšírením. Ultrabooky Lifebook rady  U podporujú celú škálu možností pripojenia periférií a sieťovej konektivity. Samozrejmosťou je WiFi ac, alebo Gigabit Ethernet. Medzi voliteľné vlastnosti ďalej patrí dokovací konektor pre replikátor portov spoločný pre rád Lifebook U vám uľahčí pripojenie periférií v kancelárii.

 

 

Partner na cesty
Pozoruhodne tenký mobilný notebook vás na cestách nikdy nebude ťažiť, a napriek tomu dokáže nabídnúť výkonnú mobilnú kanceláriu. Využitím hliníka a horčíka v konštrukcii notebooku máte záruku skvelej odolnosti a ani výdrž batérie až 12 hodín 10 minút nijako nezaostáva za kvalitami rady U748 (v závislosti na modeli, konfigurácii, aplikáciách a na nastavení správy napájania).

 


Fujitsu Limited
je japonská nadnárodná spoločnosť zameraná na počítačový priemysel a IT služby. Hlavné sídlo Shiodome City Center je v Minate v Tokiu. Hlavné zameranie spoločnosti je na poskytovanie IT technológií business sfére. Okrem toho sa ale aj vďaka svojim filiálkam zaoberá ďalšími výrobkami a službami v oblastiach osobných počítačov, telekomunikácií a pokročilej mikroelektroniky. Spoločnosť Fujitsu má cez 185 000 zamestnancov a pobočky v 70 krajinách. Vďaka tomu je štvrtou najväčšou IT firmou na svete a prvou v Japonsku. Slogan "The possibilities are infinite" (možnosti sú nekonečné) sa vyskytuje na väčšine firemných reklam a váže sa k nemu aj malý symbol nad písmenami J a I zo slova Fujitsu. Toto malé logo (oo) reprezentuje nekonečnosť.

 


POTREBUJETE POČÍTAČ IHNEĎ POUŽÍVAŤ?

Nastavíme a nainštalovame potrebné programy za Vás!

<span…

Dodatočné parametre

Kategória: Kancelárske notebooky
Záruka: 12 mesiacov
Hmotnosť: 3 kg
Kapacita disku: 256 GB
Typ disku: SSD
Typ procesora: Intel CORE i5
Typ tovaru: Repasovaný B
Operačná pamäť: 8 GB
Uhlopriečka displeja: 12,5 palcov
Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080 px
Dotykové LCD: áno
Grafika model: Intel UHD Graphics
Mechanika: Možnosť dokúpiť externý do USB
Bluetooth: áno
Webkamera: áno
Operačný systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: áno
HDMI: nie
DVI: nie
VGA: áno
USB 2.0: nie
USB 3.0: 2x
LAN: áno
WIFI: áno
SD čítačka: áno
Osvetlenie klávesnice: Podsvietenie zospodu
Numerická klávesnica: Možnosť dokúpiť externý do USB
Možnosť dockovania: áno