GOODRAM DIMM DDR4 32GB 2666MHZ CL19

Kód: 14527294
63,30 € 52,75 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
32 GB (1x 32 GB) / DIMM DDR4 2666 MHz / ECC, Un-registered (nebuffered) / Zelená / 1.2V GR2666D464L19/32G

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Šetríme Vašu peňaženku
Šetríme Vašu peňaženku
Za menej peňazí viac muziky. Nákupom repasu ušetríte viac, než si myslíte!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

Keď na cene záležíKeď na cene záleží
Operačné pamäte určené pre kancelárske počítače sú štandardné moduly operačnej pamäte, ktoré sú veľmi podobné pamätiam určeným pre herné počítače. S rozdielom, že tieto cielia na čo najnižšiu cenu. Pracovná frekvencia týchto pamätí je definovaná rýchlostným štandardom JEDEC, ktorý zaručuje vysokú mieru kompatibility a stability. Veľká časť týchto operačných pamätí nedisponuje pasívnym chladičom. Tohto malého „nedostatku“ sa však obávať nemusíte. U týchto pamätí nedochádza k nadmernému zahrievaniu, teda pasívny chladič nie je vôbec potrebný.
Vhodné pre kancelárske PC


Štvrtá generácia DDR pamätí
Pamäť typu DDR4 v porovnaní s predchádzajúcou generáciou DDR3 ponúka nielen oveľa vyššie prenosové rýchlosti a priepustnosť, ale je tiež o viac ako 40 % úspornejšia. To je dôsledkom nižšieho prevádzkového napätia, ktoré sa u týchto pamätí znížilo na hodnotu od 1.2 do 1.4 V. Vďaka tomu je možné u zariadení napájaných batérií očakávať ešte dlhšiu výdrž. Rovnako ako u predchádzajúcej generácie pamätí DDR3, sú aj nové DDR4 dostupné v dvoch formátoch. DIMM pre stolné počítače a menšie SO-DIMM pre notebooky.
Typ modulov Typ pamätí Napájacie napätieDIMM DDR4 1.2 V

Vyššia kapacita pre univerzálne použitie
Všeobecne platí, že väčšia kapacita pamäte znamená plynulejší chod počítača, operačného systému, programov aj hier. Táto operačná pamäť Goodram ponúkne celkovo 16 GB v konfigurácii 1x 16 GB (počet modulov x kapacita modulu). Takáto kapacita je už dostatočne veľká aj pre najnáročnejšiu kancelársku prácu, náročné aplikácie na úpravu fotografií alebo editáciu videa a hlavne nekompromisné hranie najnovších hier.
Princíp: Operačná pamäť sekunduje procesoru, ktorému dočasne slúži ako veľmi rýchle úložisko pre spustený operačný systém a dáta aktuálne používaných aplikácií. Výber vhodnej kapacity operačnej pamäte preto nie je dobré podceniť.
Konfigurácia pamätí Celková kapacita1x 16 GB 16 GB

Rýchle pamäte pre vysoký výkon
Pracovná frekvencia je po type operačnej pamäte druhý najdôležitejší údaj, ktorý špecifikuje, ako rýchlo bude schopná čítať a zapisovať dáta. Platí, že rýchlejšia operačná pamäť je vždy výkonnejšia. Táto operačná pamäť Goodram má pracovnú frekvenciu 2666 MHz a svojou rýchlosťou sa radí medzi veľmi rýchle moduly. Využitie nájde hlavne v herných, multimediálnych alebo kancelárskych počítačoch. Výkon operačnej pamäte ovplyvňuje aj jej časovanie. Čím nižšie časovanie pamäť má, tým vyšší výkon zvládne podať.
Pracovná frekvencia Časovanie CL2666 MHz 19


Na použitie bez obmedzenia
Táto operačná pamäť má štandardnú výšku prevedenia. Nejedná sa teda o nízkoprofilové prevedenie! Znamená to teda, že pri osadzovaní musíme počítať s priestorom presahujúcim pokojne aj 55 mm. Takéto výšky dosahujú iba pamäte s RGB osvetlením alebo extra vysokým pasívnym chladičom. Ostatné moduly sú o niečo nižšie. Či už ide ale o kancelársky modul, herný modul, modul na pretaktovanie či len najmodernejší veľkokapacitný modul do servera - vždy je potrebné s touto výškou počítať pre zvolenie vhodného procesorového chladiča.

Dodatočné parametre

Kategória: Operačnej pamäte pre počítače
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.05 kg
Typ tovaru: Nový
Značka: GOODRAM
Cena EUR: Do 150 Eur

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: