Asustor AS6102T
Kód: 14537502Podrobný popis
☝ ZADARMO dva 1TB disky modelového radu RED, ktorý patrí medzi TOP v diskoch!
AS6102T
Zariadenia radu AS61 sú poháňané procesormi Intel, ktoré sú vybavené 2 GB duálnej pamäte a s rýchlosťou čítania cez 224.23 MB/s a zápisom cez 213.41 MB/s v konfigurácii RAID 1.

Hardvérové šifrovanie
Zameraný na potreby podnikov a šifrovanie súborov, ASUSTOR uviedol modely radu AS61/AS62 s vstavaným hardvérovým šifrovaním, čo umožňuje kompletne ochrániť dáta už v okamihu, keď sú uložené na NAS serveri. To znamená, že sa už nikdy nebudete musieť obávať o vaše dôverné dáta, pokiaľ by sa dostali do zlých rúk pri strate alebo odcudzení diskov. Vstavaný AES-NI modul hardvérového šifrovania poskytuje rýchlosť čítania cez 178.39 MB/s a zápisu viac ako 106.16 MB/s pre šifrované dáta.

Dual-channel výkon
Modely AS61/AS62 sú prvými NAS zariadeniami na svete s duálnou pamäťou so schopnosťou plynule prehrávať 4K video s procesormi Intel. Okrem toho sú modely radu AS61/62 nielen energeticky úsporné, ale navyše ich pomer výkonu a ceny nemá vo svojej triede konkurenciu. Pripravte sa na to vychutnať si brilantné ultra vysoké rozlíšenie 4K videá z pohodlia svojho domova!

O technológiách pre neobmedzené možností
NAS profesionálnej triedy musí byť vybavený rozmanitou škálou funkcií pre rozšírenie. Okrem 2 diskových pozícií sme tiež pridali 2 porty USB 2.0, 3 x USB 3.0 porty a 2 x eSATA porty, čo vám umožní vytvoriť úložný priestor na mieru ako pre svoju prácu tak aj pre zábavu. AS50/51 zariadenia zdôrazňujú flexibilitu pre rozšírenie kapacít a poskytujú viac slotov, než akékoľvek iné zariadenia vo svojej triede. Jediná otázka, ktorá zostáva, ako hodláte zaplniť všetky tieto úložné priestory!

Zvýšená spoľahlivosť a rýchlosť
Vstavaný duálny Ethernet port v kombinácii s funkciou Link Aggregation umožňuje NAS udržať spojenie, aj keď jeden z vašich Ethernet portov zlyhá a výrazne tým znižuje pravdepodobnosť neočakávaného výpadku. Navyše agregácia poskytuje rýchlejšie prenosové rýchlosti ako v prípade jedného pripojenia a spolu s vyvažovaním záťaže, ktorá automaticky vyrovnáva zaťaženie pri sieťovej prevádzke, je optimálnou voľbou pre užívateľov, ktorí vyžadujú vysokú rýchlosť a spoľahlivosť.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Externé disky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 4710474830695 |
| Typ procesora: | Intel Celeron |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 2000 GB |
| Operačná pamäť: | 2 GB |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | ADM |
| Mechanika: | nie |
| Bluetooth: | nie |
| Webkamera: | nie |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | nie |
| SD čítačka: | nie |
| Značka: | Asustor |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
