GEMBIRD Kabel CABLEXPERT SATA III, datový, 50cm

Kód: 321363
2 € 1,67 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Značkový dátový kábel k Serial ATA disku alebo mechanike, SATA 3.0 prevedenie s rýchlosťou až 6Gb/s (spätne kompatibilný so SATA a SATA 2), dĺžka 50cm, konektor s kovovou západkou.

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

GEMBIRD Kábel CABLEXPERT SATA III, dátový, 50cm

Spoločnosť&Gembird patrí medzi výrobcov veľkého spektra najrôznejších počítačových doplnkov a tiež kabeláže. Jej výrobky sa vyznačujú dobrou kvalitou a prijateľnou cenou, ktoré mu získali veľkú obľubu u veľkého množstva zákazníkov.

 

Rozhranie Serial ATA pre pevné disky a mechaniky bolo zavedené najmä z dôvodu vyšších prenosových rýchlostí a možností rozšírenia do budúcnosti. Ďalším významným prínosom tohto štandardu je aj úspora miesta - nielen konektory samotné sú podstatne menšie, než ich paralelní kolegovia, ale hrúbka kábla bola hlavnou prekážkou správnej cirkulácie vzduchu vo vnútri skrine.

Väčšina základných dosiek s týmto rozhraním je najmenej jedným dátovým káblom vybavená. Na pripojenie ďalšieho disku či mechaniky je však nutné kábel dokúpiť. Tento Serial ATA kábel disponuje dostatočnou dĺžkou 50cm a ponúka kovové západky na zaistenie kábla proti vypadnutiu.

<p style="box-sizing: border-box; font-size: 15px; font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, 'Segoe UI', Roboto, Oxygen-Sans, Oxygen, Ubuntu, Cantarell, 'Fira Sans ', 'Droid Sans', 'Helvetica Neue', sans-serif, vertikálne-align: baseline, biela-space: normálna; font-style: normal; margin: 0px 0px 12px; orphans: 2; widows: 2; letter-spacing: normal; background-color: #ffffff; variant-caps: normal, -webkit-text-stroke-width: 0px, text-decoration-style: initial;

Dodatočné parametre

Kategória: Dátové káble
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.5 kg
Typ tovaru: Nový
Značka: Gembird
Cena EUR: Do 150 Eur

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: