Notebook Dell XPS 13 9370 13,3 palcov / Intel Core i5-8250U 1.60 GHz / 8 GB RAM / 256 GB NVMe SSD / Strieborná
Kód: 14549755Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nový Dell XPS 13 prichádza s podmanivou technológiou Dell Cinema, inovovanou rodinou procesorov Intel Core a displejom InfinityEdge novej generácie. Patrí medzi absolútne najmenšie 13-palcové notebooky na trhu a uchváti ako prvotriednym spracovaním, tak hmotnosťou a rozmery priamo stvorenými na cestovanie.
- Výkon procesorov Intel.
- Podmanivý obraz a zvuk.
- Maximálna odolnosť vďaka hliníkovému šasi.
- Rýchle rozhranie Thunderbolt 3.
- Ohromujúca výdrž batérie.
- Veľmi tenký a ľahký.

Objavte technológie Dell Cinema
Najnovšia sada technológií Dell Cinema vám poskytne skvelé zážitky zo sledovania. Vďaka špičkovej obrazovej technológii CinemaColor, pokročilému hardvéru a softvéru zažijete neprekonateľný dynamický rozsah, hlboké čierne aj jasné svetlé odtiene a živšie detaily v celom farebnom spektre. CinemaSound s technológiou Waves MaxxAudio Pro zvyšuje hlasitosť a zaisťuje čistotu každého tónu, ako by ste boli v nahrávacom štúdiu. V prípade konfigurácie s bezdrôtovým adaptérom Killer Wireless využijete technológiu CinemaStream, ktorá prideľuje multmédiám maximálnu šírku pásma, takže sa pri prehrávaní vôbec nekosí.
Ešte lepší InfinityEdge displej
Displej InfinityEdge prešiel aj vývojom a teraz ponúka ešte tenší rámček so šírkou iba 4 mm a prináša tak pomer obrazovky k šasi 80,7 %. Rozlíšenie Full HD alebo Ultra HD, 100% pokrytie priestoru sRGB a vynikajúci jas sú zárukou dokonalého obrazu.
Kompaktný, napriek tomu výkonný
Aj napriek mobilnému zameraniu na cesty je notebook osadený výkonnými procesormi Intel, ktoré zaručia vysoký výkon aj pre viac spustených aplikácií. Nechýbajú rýchle jednotky SSD (SATA alebo PCIe) a dostatok operačnej pamäte. Samozrejmosťou je integrácia štandardných rozhraní s celým radom možností pripojenia. Voliteľne je možné aj tieto možnosti ďalej rozšíriť, rovnako ako už v základe vysokú mieru spoľahlivosti a zabezpečenie. Firemné zameranie ďalej podčiarkuje ľahká možnosť vzdialeného prístupu, ktorú ocenia predovšetkým firemní administrátori pri pomoci zamestnancom, nech sú kdekoľvek.
Odolnosť v kompaktnom prevedení
Mnohých užívateľov poteší robustné prevedenie tela notebooku z jediného kusu hliníka v kombinácii s opierkou zápästia z uhlíkových vlákien s mäkkou povrchovou úpravou alebo tkanou laminátovou opierkou zápästia. Povrch tak nie je náchylný na odtlačky prstov a napriek tomu zostáva veľmi odolným a príjemným na dotyk. Odolnosť potom dokresľuje sklo Corning Gorilla Glass. Rovnako je notebook šetrný k životnému prostrediu a výrobca plní celý rad ekologických štandardov.
Ideálne na cesty
Nový Dell XPS 13 je dokonalým partnerom na cesty. Má nielen skvelú výdrž batérie, ale aj veľmi kompaktné šasi, ktoré má v najsilnejšom mieste iba 11.6 mm a jeho hmotnosť začína na 1.21 kg (v závislosti na konfigurácii).
Potrebné možnosti pripojenia
Pomocou celého radu komunikačných rozhraní sa môžete ľahko pripojiť k internetu, využívať potrebné periférie, rozšíriť pracovnú plochu na ďalší monitor, alebo jednoducho pripojiť svoj mobilný telefón k počítaču. Predovšetkým je…
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.2 kg |
| EAN: | 4711387949825 |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-8250U 1.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.60 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ano |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
