Notebook HP 14-bp083 14 palcov / Intel Celeron N3060 1.60 GHz / 4 GB RAM / 128 GB SSD / Čierna
Kód: 14550608Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP 14-bp083 je kompaktný notebook navrhnutý pre užívateľov, ktorí hľadajú praktické zariadenie pre každodennú prácu, štúdium aj domáce využitie. Vďaka vyváženej kombinácii prenositeľnosti a pohodlného používania sa hodí pre internet, dokumenty, online komunikáciu aj bežnú multimediálnu zábavu. Je ideálnou voľbou pre užívateľov, ktorí potrebujú spoľahlivý notebook na každodenné úlohy.

14" displej pre pohodlnú prácu aj mobilitu
Notebook disponuje 14" displejom, Ktorý ponúka ideálnu rovnováhu medzi dostatočne veľkou pracovnou plochou a kompaktnými rozmermi. Vďaka tomu sa notebook pohodlne používa doma, v škole aj na cestách a zároveň sa ľahko prenáša v taške alebo batohu.

Praktický spoločník pre každý deň
Notebook je navrhnutý s dôrazom na jednoduché ovládanie a pohodlné každodenné používanie. Konštrukcia je vhodná pre domáce prostredie aj bežné prenášanie a ponúka univerzálne riešenie pre užívateľov, ktorí hľadajú zariadenia na prácu i bežné používanie.

Vhodný pre internet, dokumenty aj komunikáciu
HP 14-bp083 je optimalizovaný pre prehliadanie internetu, prácu s dokumentmi, e-maily a online komunikáciu. Ponúka stabilné prostredie pre každodenné činnosti a predstavuje praktickú voľbu pre domácnosť, štúdium aj bežnú kancelársku prácu.

Univerzálny notebook pre domácnosť aj školu
Notebook sa skvele hodí pre študentov, domácu kanceláriu i bežných užívateľov. Kombinuje kompaktné rozmery, jednoduché používanie a praktické využitie, vďaka čomu sa ľahko prispôsobí rôznym potrebám počas dňa.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Študentské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| EAN: | 0191628381234 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | Intel Pentium |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Celeron N3060 1.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.60 GHz |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | ano |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | HP |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Hewlett-Packard, známa iba ako HP je americká technologická spoločnosť s dlhou tradíciou siahajúcou až do roku 1939. Založená bola v malej drevenej garáži v kalifornskom Palo Alte – dnes považovanej za „kolísku Silicon Valley“. HP sa špecializuje na rozvoj výpočtových a pamäťových hardvérov, softvérov a ďalších služieb. Na trhu patrí medzi popredných svetových výrobcov osobných počítačov, notebookov, tlačiarní, scannerov a ďalších produktov.
Na e-shope inComputer nájdete širokú ponuku nových aj repasovaných produktov HP. Obľúbené sú najmä notebooky HP EliteBook, ktoré sú vďaka optimalizovanej konštrukcii a efektívnemu chladeniu vyladené na každodenný profesionálny výkon. Medzi počítačmi vynikajú modely HP EliteDesk, ktoré sú skvelou voľbou pre firmy, čo hľadajú lacné, ale kvalitné stroje s dlhou životnosťou.
Naše repasované notebooky a počítače HP zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
