Notebook Thomson BN15C8TU512
Kód: 14550457Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 3663792025100 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Celeron |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Celeron J4115 1.80 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.80 GHz |
| Pevný disk: | 512 GB SSD |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 600 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Chrome OS |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | nie |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | ano |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Šedá |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
