Počítač Lenovo ThinkCentre M70q G3 Tiny Intel Core i5-12400T 1.80 GHz / 16 GB RAM / 256 GB NVMe SSD
Kód: 14550553Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo ThinkCentre M70q G3 Tiny je kompaktný stolný počítač určený pre moderné pracovné prostredie, kde je dôležitá úspora miesta, spoľahlivá prevádzka a efektívny každodenný výkon. Vďaka veľmi malému prevedeniu sa ľahko zmestí na pracovný stôl, za monitor alebo do kancelárskeho držiaka. Skvele sa hodí do firiem, domácich pracovní, recepcií i prevádzok, kde je potrebné nenápadné, ale výkonné riešenie.

Prevedenie Tiny pre maximálnu úsporu priestoru
FormátMaličký patrí medzi najkompaktnejšie desktopové riešenia a umožňuje vytvoriť čisté, prehľadné a profesionálne pracovné miesto. Počítač nezaberá zbytočne priestor a dá sa ľahko umiestniť aj tam, kde by klasická skriňa bola nepraktická. Vďaka tomu je ideálny pre kancelárie s obmedzeným miestom aj moderné minimalistické setupy.

Spoľahlivý chod pre kancelársku prácu
Rad ThinkCentre je známy svojou stabilitou, kvalitným spracovaním a jednoduchým nasadením vo firemnom prostredí. Počítač je vhodný pre prácu s dokumentmi, internetom, e-mailami, firemnými systémami aj bežný multitasking. Ponúka plynulé prostredie pre každodennú produktivitu bez zbytočných komplikácií.

Praktické riešenie pre firmy aj domácnosť
Lenovo ThinkCentre M70q G3 Tiny predstavuje vyváženú kombináciu kompaktných rozmerov, výkonu a profesionálnej spoľahlivosti. Hodí sa do kancelárií, školských učební, recepcií, prevádzok aj domácich pracovných staníc. Vďaka nenápadnému prevedeniu a univerzálnemu využitiu je skvelou voľbou pre široké spektrum užívateľov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované kancelárske počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 0197531072511 |
| Uhlopriečka displeja: | nie |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-12400T 1.80 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.80 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 730 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 6x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | Nad 601 Eur |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
