Vážení zákazníci, upravili sme otváraciu dobu a teraz nás tak môžete navštíviť na našej kamennej predajni aj v sobotu. Viac informácií o vianočnej otváracej dobe nájdete na stránke Kontakty.

HP Conferencing Keyboard CZ

Kód: 9740101
Neohodnotené
Značka: HP
10,40 € 8,67 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kvalitná HP klávesnica s numerickou časťou. Tenký elegantný design. Pripojenie k PC cez USB port, prevedenie CZ, SK, EST, 11 funkčných klávesov, podsvietenie u vybraných klávesov. PN: K8P74AA#AKB

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

Pozor, jedná sa o zahraničnú klávesnicu, kde chýba česká/slovenská diakritika. To však nie je vôbec problém, pretože rozloženie je rovnaké a diakritika sa dá doplniť pomocou nálepiek. Česky/slovensky samozrejme píše už teraz.

HP Conferencing Keyboard

Káblová klávesnica HP Conferencing Keyboard je ďalšou precíznou perifériou z dielní známeho výrobcu HP, ktorá vám ponúka pohodlné písanie na veľmi citlivých a tichých klávesoch a klasický dizajn, ktorý nikdy neomrzí.

Pohodlné písanie

Klávesnica HP Conferencing Keyboard je starostlivo navrhnutá tak, aby sa vám zaistila pohodlnú prácu z domova. Klávesy sú veľmi tiché a sú citlivé na dotyk. Okrem klasických kláves iste uvítate, že klávesnica je vybavená aj numerickou časťou, vďaka ktorej bude písanie číslic pohodlné a rýchle.

_conferencing_keyboar-HP-1.jpg

Elegantný design

Klávesnica HP Conferencing Keyboard je v elegantnom prevedení s podsvietenými klávesmi pre funkciu volania a na vašom stole sa bude vynímať. Je tiež vybavená veľmi citlivými klávesmi, ktoré sú skvelé na písanie pomocou dotykov. Potlač kláves je veľmi odolná, takže bude dlhšiu dobu vyzerať ako nová.

Funkcia multimediálnych kláves môže vyžadovať dodatočné ovládače!Link tu.

Rozmery produktu sú (š x h x v) 2,16 × 44,05 × 15,50 cm
Hmotnosť produktu činí 700 g
Dĺžka USB kábla je 180cm

Dodatočné parametre

Kategória: Drôtové klávesnice
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.2 kg
Typ tovaru: Nový
Značka: HP
Cena EUR: Do 150 Eur