Instalace Windows 10 Pro

Kód: INSTALW10
20,80 € 17,33 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Odborná inštalácia Windows 10, vrátane všetkých ovládačov, SAMOSTATNE NEPREDAJNÉ - PONUKA PLATÍ LEN PRE ZARIADENIE ZAKÚPENÉ U NÁS

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

Minimálne požiadavky pre Windows 10

  • Procesor: 1 gigahertz (GHz) alebo rýchlejší procesor alebo systém na čipe (SoC)
  • RAM: 1 GB pre 32-bitovú verziu a 2 GB pre 64-bitovú verziu;
  • Voľné miesto na pevnom disku: 16 GB pre 32-bitovú verziu operačného systému, 32 GB pre 64-bitovú verziu operačného systému
  • Grafická karta: DirectX 9 alebo novšia s ovládačom WDDM 1.0

Windows 10

Ide o 64-bitovú verziu operačného systému a to vrátane jeho aktivácie a nainštalovanie všetkých základných ovládačov, potrebných na jeho užívanie. Po dohovore s naším obchodným oddelením je možné nainštalovať aj 32-bitovú verziu.

 

Ešte lepší systém, ako kedykoľvek predtým. Windows 10 sú rýchlejšie, flexibilnejšie a stabilnejšie, ponúknu nielen inovatívne grafické prostredie, na ktoré ste zvyknutí z verzie 8 a 8.1, ale idú ešte oveľa ďalej. Menu je veľmi jednoduché a prehľadné, naučíte sa s ním teda rýchlo zaobchádzať aj v prípade, že ešte využívate Windows 7 a starší. Navyše si ho môžete prispôsobiť, ako potrebujete, meniť si ikonky a dostať svoj operačný systém tak na novú úroveň. Nemusíte riešiť, či pôjdu na Vašom počítači, sú koncipované tak, aby boli bezpečné a fungovali so všetkými počítačmi vlastniacimi Windows 7 a vyššie.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Spoločnosť Microsoft patrí medzi popredných výrobcov operačných systémov pre počítačové stanice, notebooky a najrôznejšie mobilné prístroje. Predtým boli operačné systémy rozdelené podľa prístroja, ktorý ich používal. Počítače a notebooky používali veľmi osvedčený a stabilný Windows 7 a mobilné prístroje Windows Mobile. K veľkému zjednoteniu došlo pri verzii 8, ktorá v sebe skrýva osvedčené a stabilné jadro Windows 7 a navyše je obohatená o dotykové ovládanie. Rovnako ako Windows 8 a 8.1  zachováva variabilitu a jednoduché zdieľanie súborov, programov a nastavení na rôznych prístrojoch s týmto operačným systémom.

Základňa fanúšikov systémov Windows už niekoľko mesiacov nový systém využíva a tak bol Microsoft schopný vytvoriť mnohé vylepšenia a vylepšiť tak systém na maximum. Milióny ľudí po celom svete pomohli vytvoriť najlepší systém všetkých čias.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Novinky vo Windows 10

Nové Windows 10 sú oveľa adaptabilnejšie na rôzne zariadenia. Ľavé menu dostalo prehľadnejší kabát a rozšírenie o miniatúry dlaždíc, ktoré si môžete prispôsobiť. Obľúbené aplikácie, ako sú kalendár, filmy video, pošta, fotografie a zvuk samozrejme nesmú chýbať.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Webový prehliadač

Vylepšenie dostal aj webový prehliadač, ktorý nahrádza terajší Explorer, a to pod novým označením, Microsoft Edge. Prehliadač dodá Vášmu surfovaniu po internete úplne nový rozmer. Tento nový prehliadač je navrhnutý tak, aby vám mohol priniesť rýchlejšie načítanie stránok a navyše v modernom praktickom designe.

 

<img…

Dodatočné parametre

Kategória: Inštalačné balíčky
Záruka: 24 mesiacov
Typ tovaru: Nový
Značka: Microsoft
Cena EUR: Do 150 Eur

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: