Inštalácia Windows 11

Kód: INSTALW11
Neohodnotené
Značka: Microsoft
20 € 16,67 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Odborná inštalácia Windows 11, vrátane všetkých ovládačov, SAMOSTATNE NEPREDAJNÉ - PONUKA PLATÍ LEN PRE ZARIADENIE ZAKÚPENÉ U NÁS

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

Minimálne požiadavky pre Windows 11

  • 64 GB disk SSD/HDD
  • 4GB RAM
  • 1gigahertzový (Ghz) alebo rýchlejší procesor s 2 alebo viac jadrami kompatibilný so 64-bitovou architektúrou alebo zariadení System on a Chip (SoC).

 

Instalace Windows 11

 

 

Operačný systém Windows 11 vás priblíži k tomu, čo máte radi

Máme radosť, že vám môžeme predstaviť operačný systém Windows 11, ktorý preberá to najlepšie z obľúbených Windows 10 a navrch pridáva celý rad nových funkcií pre každodenné používanie. Windows 11 poskytuje pokojný a kreatívny priestor, kde môžete sledovať svoje vášne prostredníctvom sviežeho zážitku. Od prepracovanej ponuky Štart po nové spôsoby prepojenia s obľúbenými osobami, novinkami, hrami a obsahom – Windows 11 sú miestom, kde môžete myslieť, vyjadriť sa a tvoriť prirodzeným spôsobom.

 

Operační systém Microsoft Windows 11 Pro

 

 

Windows 11 ponúknu prepracovanú ponuku Štart

Ikonické tlačidlo Štart sa presunulo na prostriedok hlavného panelu (v nastavení je možné zmeniť), kde mu robia spoločnosť ďalšie nové funkcie – ide o ikonku pre vyhľadávanie, prepínač virtuálnych plôch a widgety. Tie mimochodom nejdú pridať na plochu, ale sú ukryté po ľavej strane displeja. Ide v zásade o vylepšené živé dlaždice z ponuky Štart vo Windows 10, ktoré vás bude baviť používať.

Operační systém Microsoft Windows 11 Pro

Nástroje, ktoré zlepšia vašu produktivitu

Venujte sa svojim záľubám alebo dokončite prácu s úplne novými funkciami. Objavujte vo Windows 11 nové nástroje navrhnuté na podporu vášho multitaskingu, myslenia, prepájania a vytvárania.

Operační systém Microsoft Windows 11 ProOperační systém Microsoft Windows 11 Pro

 

Pracujte na PC tak, ako vám to vyhovuje

Nové prvky a funkcie sú navrhnuté tak, aby podporili vaše nápady. S prepracovanou ponukou Štart a novými spôsobmi kontaktu s obľúbenými ľuďmi, hrami a obsahom sú nové Windows 11 miestom, kde je možné premýšľať, prejavovať sa a tvoriť.

<a href="https://cdn.alza.sk/Foto/LegendFoto/photos/SW_W11_P_5.jpg" oldtitle="Operačný systém Microsoft Windows 11 Pro" rel="groupPreview3" title="Operačný systém Microsoft Windows 11 Pro…

Dodatočné parametre

Kategória: Inštalačné balíčky
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.1 kg
Typ tovaru: Nový
Značka: Microsoft
Cena EUR: Do 150 Eur