Inštalácia Windows 11

Kód: INSTALW11
20 € 16,67 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Odborná inštalácia Windows 11, vrátane všetkých ovládačov, SAMOSTATNE NEPREDAJNÉ - PONUKA PLATÍ LEN PRE ZARIADENIE ZAKÚPENÉ U NÁS

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Šetríme Vašu peňaženku
Šetríme Vašu peňaženku
Za menej peňazí viac muziky. Nákupom repasu ušetríte viac, než si myslíte!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

Minimálne požiadavky pre Windows 11

  • 64 GB disk SSD/HDD
  • 4GB RAM
  • 1 gigahertzový (Ghz) alebo rýchlejší procesor s 2 alebo viacerými jadrami kompatibilnými so 64-bitovou architektúrou alebo systémom System on a Chip (SoC).

 

Instalace Windows 11

 

 

Operačný systém Windows 11 vás priblíži k tomu, čo máte radi

Máme radosť, že vám môžeme predstaviť operačný systém Windows 11, ktorý preberá to najlepšie z obľúbených Windows 10 a navrch pridáva celý rad nových funkcií pre každodenné používanie. Windows 11 poskytuje pokojný a kreatívny priestor, kde môžete sledovať svoje vášne prostredníctvom sviežeho zážitku. Od prepracovanej ponuky Štart po nové spôsoby prepojenia s obľúbenými osobami, novinkami, hrami a obsahom – Windows 11 sú miestom, kde môžete myslieť, vyjadriť sa a tvoriť prirodzeným spôsobom.

Windows 11 ponúknu prepracovanú ponuku Štart

Ikonické tlačidlo Štart sa presunulo na prostriedok hlavného panelu (v nastavení je možné zmeniť), kde mu robia spoločnosť ďalšie nové funkcie – ide o ikonku pre vyhľadávanie, prepínač virtuálnych plôch a widgety. Tie mimochodom nejdú pridať na plochu, ale sú ukryté po ľavej strane displeja. Ide v zásade o vylepšené živé dlaždice z ponuky Štart vo Windows 10, ktoré vás bude baviť používať.

Nástroje, ktoré zlepšia vašu produktivitu

Venujte sa svojim záľubám alebo dokončite prácu s úplne novými funkciami. Objavujte vo Windows 11 nové nástroje navrhnuté na podporu vášho multitaskingu, myslenia, prepájania a vytvárania.

Pracujte na PC tak, ako vám to vyhovuje

Nové prvky a funkcie sú navrhnuté tak, aby podporili vaše nápady. S prepracovanou ponukou Štart a novými spôsobmi kontaktu s obľúbenými ľuďmi, hrami a obsahom sú nové Windows 11 miestom, kde je možné premýšľať, prejavovať sa a tvoriť.

Inšpirujte svoje okolie s Windows 11

Priatelia a rodina, novinky, hry a obľúbený obsah – Windows 11 predstavujú miesto, kde nájdete všetko, čo potrebujete, a to jednoducho a intuitívne.

Windows 11 podporujú nové typy zariadení

Nové Windows 11 sú dostupné na najširšej palete zariadení, od partnerov, ktorí prinášajú najnovšie inovácie v oblasti dotykového ovládania, ovládania perom, hlasom a uľahčujú nájdenie najlepších a najdostupnejších zariadení práve pre vás.

 

Svieže užívateľské prostredie a MS Teams

Príjemné užívateľské rozhranie navrhnuté na to, aby ste sa mohli venovať svojim záľubám podľa svojich predstáv. S novými spôsobmi kontaktovania a nástrojmi, ktoré vám pomáhajú s multitaskingom, sú Windows 11 miestom, kde môžete myslieť, tvoriť a prirodzene sa prejavovať. Dôkazom toho je systémová integrácia komunikačnej platformy Microsoft Teams.

Svieže užívateľské prostredie a MS Teams

Príjemné užívateľské rozhranie navrhnuté na to, aby ste sa mohli venovať svojim záľubám podľa svojich predstáv. S novými spôsobmi kontaktovania a nástrojmi, ktoré vám pomáhajú s multitaskingom, sú Windows 11 miestom, kde môžete myslieť, tvoriť a prirodzene sa…

Dodatočné parametre

Kategória: Inštalačné balíčky
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.1 kg
Typ tovaru: Nový
Značka: Microsoft
Cena EUR: Do 150 Eur

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: