Vážení zákazníci, upravili sme otváraciu dobu a teraz nás tak môžete navštíviť na našej kamennej predajni aj v sobotu. Viac informácií o vianočnej otváracej dobe nájdete na stránke Kontakty.

Intel Xeon E5-1620

Kód: 14524991
Neohodnotené
Značka: Intel
36 € 30 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Procesor Intel Xeon E5-1620 3,60 GHz

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

Intel Xeon E5-1620

Firma Intel je celosvetovo známa spoločnosť, ktorú netreba nejako zvlášť predstavovať. Už mnoho rokov patrí medzi najväčších výrobcov procesorov a čipových sád na svete. Teraz privádza na trh nový, extrémne výkonný procesor, určený hlavne pre servery, ale aj klasické počítačové stanice. Bol skonštruovaný predovšetkým pre maximálnu záťaž a spoľahlivosť v nepretržitej prevádzke. Tento procesor je určený pre základné dosky vybavené novým moderným socketom LGA2011-3.

 

Intel Xeon E5-1620

Technológie na špici

Procesor ponúka 4 fyzické jadrá a je súčasťou modernej rady Haswell. Využíva 22nm výrobný proces za použitia technológie 3D tranzistora tri-gate. Novo tu pribudli nové inštrukčné sady, ktoré ponúknu vyšší výkon pri rovnakom takte. Každé jadro beží na frekvencii 3,5 GHz s možnosťou režimu Turbo a automatickým pretaktovaním, v prípade potreby až na 3,6 GHz. Rovnako ako pri predchádzajúcej generácii je aj tu integrovaný pamäťový radič priamo do čipu. Ide o štvorkanálový radič pamätí DDR4, ktorý dokáže pracovať na frekvencii až 2133 MHz. Vyrovnávacia pamäť procesora dosahuje až 10 MB.

Intel Xeon E5-1620

Virtualizácia

Vynikajúca technológia, ktorú využíva takmer každý serverový procesor. Zaisťuje možnosť spojiť existujúce prostredie s prostredím virtuálnym. Vďaka nej môžete mať bez problémov spustených niekoľko nezávisle pracujúcich operačných systémov na jednom stroji. Možno tak veľmi efektívne vyriešiť problémy s kompatibilitou programov na novších operačných systémoch.

Intel Xeon E5-1620

 

Dodatočné parametre

Kategória: Procesory
Záruka: 12 mesiacov
Typ tovaru: Repasovaný A
Značka: Intel
Cena EUR: Do 150 Eur
Položka bola vypredaná…