Notebook Dell Latitude E5570 15,6 palcov / Intel Core i5-6300U 2.40 GHz / 8 GB RAM / 128 GB SSD / Čierna
Kód: 14549362Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell Latitude E5570
Firemný 15.6-palcový notebook Dell Latitude E5570 je priamo stvorený pre prácu na cestách a vždy vám poskytne spoľahlivosť a potrebný výkon. Firemné notebooky s vysokou odolnosťou a excelentnou mierou zabezpečenie - to sú notebooky Dell radu Latitude. Firemné zameranie však neznamená, že si práve tento notebook nemôže obľúbiť aj ktokoľvek iný. V notebooku radu Latitude získate elegantného spoločníka s robustnou konštrukciou, ktorý je vždy pripravený splniť vaše požiadavky.

Dell Latitude radu 5000
Notebooky a zariadenia 2v1 Dell Latitude sú systémy, ktoré boli navrhnuté pre jedinečnú spoľahlivosť, mobilný výkon a použiteľnosť vo firemnom prostredí. Dell Latitude radu 5000 predstavujú zariadenia so špičkovou prenositeľnosťou, možnosťami správy a vysokým stupňom zabezpečenia. Rad 5000 je skvelú investíciu do spoľahlivého partnera po vaše podnikanie.

Výkon pre vysokú produktivitu
Vďaka moderným procesorom Intel, v kombinácii s operačnou pamäťou DDR4 dostanete na využitie vysoký výkon. V prípade modelu s SSD diskom je ďalším bonusom exkluzívne rýchly štart operačného systému rovnako ako ďalších aplikácií.

Odolný a praktický dizajn
Notebook je vybavený odolným krytom z polymeru vystuženého uhlíkovými vláknami s vylepšenou štruktúrou a profesionálnym dizajnovým prevedením. Samozrejme nechýba ani klávesnica odolná proti poliatiu a záves s možnosťou otočenia o 180 stupňov, ktorý umožňuje položiť displej aj klávesnici rovno pre lepšie zdieľanie obsahu s kolegami.

Zabezpečenie na úrovni
Latitude E5570 vám poskytnú zabezpečenie, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie. Samozrejmosťou je celý rad technológií zabezpečenie vrátane Trusted Platform Module v závislosti od konfigurácie, alebo osvedčené riešenie ochrany dát pred odcudzením Dell Data Protection.

Potrebné možnosti konektivity
To je nielen integrácia moderného rozhrania USB špecifikácia 3.0, ale tiež konektivít Wi-Fi pre pripojenie k bezdrôtovým sieťam a Gigabit Ethernet pre káblovú konektivitu. Vybrané modely potom môžu byť osadené aj modulom pre širokopásmové mobilné pripojenie WWAN alebo konektivitou WiGig. Nechýba ani rozhranie HDMI a VGA pre pohodlné pripojenie externého monitora a celý rad ďalších prémiových vlastností.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 6091026827829 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-6300U 2.40 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.40 GHz |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
