Notebook Lenovo ThinkPad S1 Yoga
Kód: 14521019Súvisiaci tovar
Podrobný popis
U zboží kategorie B je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované. Kusy mohou mít lehká poškození odpovídající pravidelnému uživatelskému používání, chybějící záslepky portů či kosmetické defekty neovlivňující samotnou funkčnost zařízení.

Lenovo S1 Yoga
Nový konvertibilní notebook Lenovo Yoga je tenčí a lehčí než předchozí generace a s jedinečnou opěrkou dlaní řezanou diamantem vás odliší. S otočným displejem můžete toto stylové zařízení používat způsobem jaký vám zrovna vyhovuje - notebook, stojánek, stan nebo tablet. Jeho baterie vás nezklame výdrží, rychlé nabíjení dodá opět energii když bude potřeba. Rám inovativní klávesnice Lift 'n' lock se při přechodu do jiného režimu automaticky nadzvedne a klávesy se uzamknou, aby nedocházelo k nechtěnému stisknutí.

Používejte S1 Yogu způsobem jaký potřebujete
Využijte jedinečný design notebooku Yoga a otáčejte dotykový displej o 360°. Notebook proto umožňuje použití ve čtyřech různých režimech. Použije polohu notebook pokud chcete pracovat produktivně. Stojánek vám umožní pohodlné prezentace a multimediální zábavu v optimální poloze displeje. Poloha stan je velmi stabilní pro dotykové ovládání, a když otočíte displej o plných 360°, pak můžete Yogu využít jako klasický tablet. Notebook, stojánek, tablet a stan - vyberte si jakýkoliv z těchto čtyř režimů podle svých aktuálních potřeb. Yoga se vám vždy dokonale přizpůsobí.

Dotykový displej s jemným rozlišením
Rádi si užíváte zábavu a pracujete s perfektně ostrým obrazem. Ani v tomto směru vás Yoga nezklame Dotykový displej s vysokým rozlišením HD nebo Full HD je zárukou neuvěřitelně ostrého obrazu s širokými pozorovacími úhly. S vícedotykovým je plně optimalizován pro práci v kombinaci s moderním operačním systémem Windows 10.

Praktický ve všech směrech
Praktický touchpad v kombinaci s ergonomickou klávesnicí vám poskytuje nevídané pohodlí pří dlouhotrvající práci na počítači. Za samozřejmost lze považovat integraci rozhraní USB specifikace 3.0/3.1 Gen 1 pro minimalizaci doby strávené kopírováním souborů z externích zařízení. Nechybí technologie bezdrátového připojení Wi-Fi a Bluetooth, kabelové Gigabit Ethernet ani multimediální rozhraní HDMI pro připojení externího zobrazovacího zařízení.

Lenovo Group Limited
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| EAN: | 0889800070341 |
| Uhlopriečka displeja: | 12,5 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Core i3-4010U 1.70 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.70 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4400 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
