Notebook Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14ACH5 14 palcov / AMD Ryzen 5 5600H 3.30 GHz / 16 GB RAM / 512 GB NVMe SSD / Strieborná
Kód: 14549849Súvisiaci tovar
Podrobný popis
☝ Tento produkt je zabalený v originálnom balení.
Notebook Lenovo Yoga radu Slim 7 Pro 16ACH6 je navrhnutý s tenkou konštrukciou, vysokým výkonom a skvelou mobilitou vo svojej triede zariadenia. Je poháňaný platformou AMDktorý poskytuje špičkový výkon pre kreatívnu tvorbu. Vždy sa prispôsobí vášmu životnému tempu, je plný praktických funkcií a je štýlovým doplnkom. Užite si pohodlnú prácu, zábavu aj cestovanie s notebookom Yoga Slim 7 Pro.

Hlavné prednosti
- Tenké hliníkové telo.
- Výkon procesora AMD.
- Grafický akcelerátor NVIDIA GeForce RTX.
- Kvalitný displej so širokým pokrytím farebného priestoru.
- Pohlcujúce zvuk technológie Dolby Atmos.
- Moderné rozhranie USB Type-C Gen 2.

Prémiové prevedenie
Exkluzivitu zariadenia podčiarkuje jeho odolné hliníkové telo, ktoré navyše dodáva nutnú porciu elegancie. Skvele sa hodí na cesty a pohodlne sa vojde do batožiny vďaka tenkému prevedeniu s tloušťkou 17.4 mm.

Výborný výkon
V notebooku Yoga Slim 7 Pro 16ACH6 získate spoľahlivý pracovný nástroj s potrebným výkonom, ktorý využíva moderné technológie. Základom výkonu je silný procesor AMD v kombinácii s rýchlou operačnou pamäťou DDR4. Skvelý výkon potom dokresľuje vysokorýchlostný pevný disk SSD M.2 PCIe NVMe.

Kvalitný displej s jemným rozlišením
Radi si užívate zábavu a pracujete s perfektne ostrým obrazom? Ani v tomto smere vás Yoga Slim 7 Pro nesklame. Displej s vysokým rozlišením a širokým porytím farebného priestoru je zárukou neuveriteľne ostrého obrazu s širokými pozorovacími uhlami.

Zvuk Dolby Atmos
Aj tenké a kompaktné zariadenie vám môže poskytnúť príjemný zvukový zážitok. Vďaka kvalitným stereo reproduktorom prináša pôsobivý zvuk, ktorý vás dostane a s technológiou Dolby Atmos zažijete…
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 0196379383711 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | AMD Ryzen |
| Rozlíšenie displeja: | 2240 x 1400 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 5600H 3.30 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 3.30 GHz |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Grafika: | AMD Radeon Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 401 - 600 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
