Lacné herné notebooky - repasované | inComputer.cz

Zvažujete nákup herného notebooku a chcete za svoje peniaze dostať ten najvyšší výkon? Už 15 rokov pre vás vyberáme predvádzacie a repasované herné notebooky zo tých najvyšších modelových radov. Ide väčšinou o výkonné herné notebooky po lízingu alebo o predvádzacie modely. Všetky použité herné notebooky prechádza náročným testovaním, aby sme mali istotu, že dostanete to najlepšie. K repasovaným herným notebookom môžete využiť aj kompletnú prípravu pre prvé spustenie a záruku 12 mesiacov. Akonáhle vám dorazí stačí len zapnúť, inštalovať obľúbenú hru a môžete hrať!

Filtrovat
  • Počet na stránku
  • 16
  • 32
  • 48

- 30 %

Intel Core i5-9300H 2.40 GHz, 256 GB SSD, 8 GB, 17,3 palců, 1920 x 1080 px, nVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB, Webkamera, WIFI, Windows 10 Professional, Numerická klávesnice

1 411 EUR 995 EUR bez DPH 829,15 EUR

Skladom Posledný ks

- 39 %

Intel Core i7-7700HQ 2.80 GHz, 512 GB SSD + 1 000 GB HDD, 16 GB, 17,3 palců, 1920 x 1080 px, nVIDIA GeForce GTX 1070 8GB, Webkamera, WIFI, Windows 10 Home Premium, Numerická klávesnice

2 307 EUR 1 419 EUR bez DPH 1 172,75 EUR

Skladom Posledný ks

  • Počet na stránku
  • 16
  • 32
  • 48

Strana 1 z 1    Celkom 2 záznamov

Ako vybrať kvalitný herný notebook

S výberom kvalitného notebooku vám už radíme v kategórii Notebooky. Čo sa však týka herných notebookov je určite hlavným cieľom pri výbere za primeranú sumu dostať, čo najvyšší výkon. Ak hľadáte najlacnejšie herné notebooky práve u predvádzacích, alebo repasovaných notebookov sa môžete dostať za podstatne nižšiu cenu k vyšším modelovým radom, ktoré sa nehrajú na rádoby herné notebooky.
Aby počítačová hra stála za to, vyžaduje extrémny výkon. Zvlášť v graficky náročnejších hier vo vysokom či 4K rozlíšení už je podstatný rozdiel medzi hraním na minimálnu detaily a plný výkon. Na čo si teda pri výbere dať pozor?

Grafická karta

U herných notebookov je samozrejmosť mať samostatnú grafickú kartu, ktorá si poradí s náročnejšími hrami. Jej výkon udáva operačná pamäť, ktorou disponuje. Ak vás zaujímajú hracie notebooky potom by mala mať aspoň 2GB či 4GB. Ak patríte medzi náročných hráčov tak minimálne 8 GB.

Procesor

U výkonných herných ntb sa zamerajte na procesory radu Intel Core i5 a vyššie alebo tie, ktoré majú viac ako 4 jadrové procesory. Viac-jadrové procesory sú pre herné použitie ideálne.

Operačná pamäť RAM

V prípade notebookov na hry odporúčame minimálne 8 GB pamäte. Čím viac jej budete mať k dispozícii tým bude aj hranie na vyššej úrovni.

Pevný disk

Ak sa bavíme o disku vhodnom pre notebook na hranie určite dajte prednosť rýchlym SSD diskom, ktoré dodajú rýchlosť i výkon. Prípadne je možné mať v hernom laptope ako rýchly SSD disk tak aj pomalší disk, ktorý zase ponúka viac úložného priestoru.

Prečo predvádzacie, alebo repasovaný herný notebook?

Cena - podstatne nižšia ako u úplne nového herného notebooku. V našej ponuke aj o 50% nižšia ako je bežná cena herného notebooku.
Spoľahlivosť - vzhľadom na to, že lacný notebook na hry v Repaše prechádza pred predajom otestovaním všetkých častí, máte väčšiu istotu ako u nového tovaru, ktoré takými komplexnými testami neprechádza.
Kvalitné spracovanie a vyššiu odolnosť - je to vďaka tomu, že predvádzacie a repasované notebooky na hranie sú najčastejšie z tých najvyšších modelových radov daného výrobcu. Preto nečakajte žiadne lacné plasty a vŕzganie, ktoré sa môže objaviť u nižších radov.