Notebook Dynabook Tecra A40-J
Kód: 14550677Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| EAN: | 4062507141767 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-1135G7 2.40 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.40 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| Grafika: | Intel Irix Xe Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Toshiba |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
