Notebook Lenovo ThinkBook 14-IIL 14 palcov / Intel Core i5-1035G1 1.00 GHz / 8 GB RAM / 256 GB NVMe SSD / Šedá
Kód: 14549734Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pacovný notebook Lenovo
Tenký, ľahký a elegantný. Lenovo ThinkBook 14-IIL je zhmotnením výkonného a spoľahlivého notebooku, ktorý sa skvele hodí pre firemné využitie na cestách, mobilným profesionálom aj študentom. Vďaka kompaktným rozmerom predstavuje riešenie pre všetkých, ktorí chcú byť flexibilne produktívni kdekoľvek a kedykoľvek. Odolné telo bude oporným bodom, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť pri každej ceste. Na druhej strane spoľahlivý systém zabezpečenia bude chrániť vaše citlivé dáta a dokumenty vo vnútri. Výkon, ktorý si môžete zobrať kamkoľvek, to je Lenovo ThinkBook 14-IIL.
Audiovizuálny zážitok
Prahnete po notebooku so skvelým zobrazením a mimoriadne čistým zvukom? Lenovo ThinkBook 14-IIL je vybavený 14“ Full HD displejom s tenkými rámčekmi s pomerom obrazovky k telu 80%.Čo sa týka zvuku, môžete sa tešiť na krištáľovo čisté tony, ktoré vám dodajú dva inovatívne reproduktory Dolby Audio.

Vždy o krok vpred
Je pre vás rýchlosť dôležitá? Ak áno, Lenovo ThinkBook 14-IIL, vybavený SSD diskom dosahuje rýchlosť, ktorá vám dovolí pracovať svižnejšie a efektívnejšie. Jedná sa o naozaj super svižný disk, ktorý vám umožní načítanie dôležitých dokumentov a súborov oveľa rýchlejšie, než ste zvyknutí. Nenechajte sa už ďalej obmedzovať, dajte svojej produktivite dych vyrážajúcu voľnosť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| EAN: | 0199273340187 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-1035G1 1.00 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.00 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Grafika: | Intel UHD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Šedá |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
