Notebook Lenovo ThinkPad Edge E540 15,6 palcov / Intel Core i7-4702MQ 2.20 GHz / 8 GB RAM / 1 000 GB HDD / Čierna
Kód: 14549798Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Séria ThinkPad E
ThinkPady radu E sú nástupcami radu Edge, ktorý patril medzi tie, s ktorými Lenovo v histórii najviac experimentovalo. Rad ThinkPad E je základom pre vstup medzi ThinkPadmi. Znamená nižšiu cenu a širšie rozpätie – cieli aj inam, než medzi striktne business klientelu.

Štýlový a produktívny
Notebooky Lenovo ThinkPad Edge radu E540 predstavujú zariadenia pre každodenné firemné použitie, a to aj v malých domácich kanceláriách. Notebooky sú vybavené výkonnými procesormi, majú nízku hmotnosť a veľkú uhlopriečku displeja 15.6". Tieto notebooky majú štýlový dizajn a vyznačujú sa spoľahlivosťou a odolnosťou.

Ideálne na prácu a zábavu
Dodajte svojmu podniku unikátny štýl vďaka pútavému vzhľadu a skvelým funkciám týchto firemných notebookov. Sú zabezpečené, navrhnuté na zvýšenie produktivity a vďaka ich vzhľadu bude vaše podnikanie vyzerať štýlovejšie. ThinkPad E540 je v prvom rade stavaný ako pracovný nástroj, rad E ale vždy bol medzičlánkom medzi multimediálnymi a pracovnými notebookmi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 0733102797843 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-4702MQ 2.20 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.20 GHz |
| Pevný disk: | 1 000 GB HDD |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GT |
| Grafika: | Intel HD Graphics + nVIDIA GeForce GT 740M 2GB |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
