Notebook Lenovo V14-ADA 14 palcov / AMD Ryzen 3 3250U 2.60 GHz / 8 GB RAM / 256 GB NVMe SSD / Šedá
Kód: 14549819Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Notebook Lenovo V14-ADA
Notebooky Lenovo radu V14 predstavujú ľahko konfigurovateľné riešenie na použitie v podnikaní a svoje uplatnenie nájdu aj v domácnostiach. Sú bezpečné, spoľahlivé a umožnia vám pracovať produktívne. Lenovo radu V14-ADA predstavuje cenovo dostupný notebook pre bežnú prácu a zábavu.

Aké má výhody?
- Cenovo dostupný a spoľahlivý notebook do firmy, kancelárie aj domácnosti.
- S procesormi AMDa rýchle pamätí DDR4 RAM zvládnete všetko, čo potrebujete.
- Odolné prevedenie pre každodenné použitie a nevadí mu ani náhodné poliatie klávesnice.
- Moderný vzhľad modelu V14 si zamilujete a práca na ňom vás bude baviť.

Kvalitná konštrukcia
Notebook Lenovo V14 vám ponúkne odolnú konštrukciu s prepracovanými detailmi. Bol starostlivo testovaný na spoľahlivosť a odolnosť v náročných podmienkach, pri otrasoch, vibráciách a prešiel aj testami klávesnice, výdrže pántu, opotrebenia panelu, operačnej teploty a tlaku. Je tak vhodný na využitie vo firemnom prostredí, ale nielen tam nájde svoje uplatnenie. Jeho kvalitnú konštrukciu môžu oceniť aj napríklad študenti a aj v domácnosti perfektne splnia vaše požiadavky.

Slušný výkon pre prácu aj zábavu
Notebooky Lenovo V14-ADA sú postavené na moderných procesoroch AMDv kombinácii s AMD Radeon Graphics. Výkon podporí rýchla operačná pamäť DDR4 a SSD M.2 disku. V notebooku Lenovo V14 môžete získať to najlepšie z oboch typov úložísk – rýchlosť disku SSD a vysokú kapacitu pevného disku HDD (v závislosti od konfigurácie).

Dobre vybavený
Veľký touchpad a ergonomická klávesnica vám poskytujú nevídané pohodlie pri dlhotrvajúcej práci na počítači. Za samozrejmosť možno považovať integráciu rozhrania USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 a nechýba technológia bezdrôtového pripojenia WiFi a Bluetooth ani rozhranie HDMI pre pripojenie externého zobrazovacieho zariadenia. K dispozícii sú aj modely s firmware TPM 2.0 pre zabezpečenie vašich cenných dát.
Podmanivý zvuk a komunikácia
Na svoje si prídu aj milovníci filmov, ktorým počúvanie spríjemnia stereo reproduktory s podporou technológie Dolby Audio, ktorá zlepšuje dialógy, poskytuje detailne prekreslený zvuk a maximalizuje úroveň hlasitosti vášho počítača. Zvukové podanie je tiež čisté a zrozumiteľné aj v prípade VOIP komunikácie, video konferencií aj hrania hier.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 0195042436327 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | AMD Ryzen |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | AMD Ryzen 3 3250U 2.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.60 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Grafika: | AMD Radeon Vega 3 Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Šedá |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
