Herný počítač TIGO Gamer Pro
Kód: 14550830Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované herné počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 1965482544918 |
| Uhlopriečka displeja: | nie |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| Operačná pamäť: | 32 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-12400F 2.50 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.50 GHz |
| Pevný disk: | 1 000 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | nVIDIA Geforce RTX |
| Grafika: | nVIDIA GeForce RTX 4060 Ti 8GB |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 4x |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
