Mini PC Apple Mac mini (2012) Silver Intel Core i7-3615QM 2.30 GHz / 16 GB RAM / 1 000 GB HDD + 1 000 GB HDD
Kód: 14550549Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Apple Mac mini (2012) je kompaktný stolný počítač navrhnutý pre užívateľov, ktorí hľadajú praktické, priestorovo úsporné a univerzálne riešenie pre každodennú prácu. Vďaka malým rozmerom a elegantnému hliníkovému prevedeniu sa ľahko zmestí na pracovný stôl a predstavuje ideálny základ pre domácnosť, kanceláriu aj študijné prostredie.

Kompaktný dizajn šetrí miesto
Mac mini je známy svojim minimalistickým hliníkovým telom a malými rozmermi, vďaka ktorým nezaberá takmer žiadny priestor na pracovnom stole. Ľahko ho umiestnite vedľa monitora alebo do menšieho pracovného priestoru a vytvoríte si čisté a prehľadné pracovné prostredie.

Praktické riešenie pre každodenné používanie
Apple Mac mini je vhodný pre prácu s dokumentmi, internet, e-maily, online komunikáciu aj multimediálne využitie. Ponúka pohodlné prostredie pre každodenné úlohy a predstavuje univerzálne zariadenie na domáce i pracovné využitie.

Vytvorte si zostavu podľa vlastných potrieb
Mac mini umožňuje pripojiť vlastný monitor, klávesnicu aj ďalšie príslušenstvo, takže si môžete pracovný priestor prispôsobiť presne podľa svojich požiadaviek. Vďaka tejto flexibilite je vhodný pre užívateľov, ktorí chcú zostaviť vlastnú pracovnú alebo domácu stanicu.

Ideálne pre domácnosť aj kanceláriu
Apple Mac mini (2012) sa hodí pre študentov, domácich užívateľov i kancelárske prostredie. Kombinuje kompaktné rozmery, elegantný vzhľad a praktické využitie, vďaka čomu predstavuje jednoduché a efektívne riešenie pre každodennú prácu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 885909546831 |
| Uhlopriečka displeja: | nie |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | ne |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 2000 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-3615QM 2.30 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.30 GHz |
| Pevný disk: | 1 000 GB HDD + 1 000 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | MacOS |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ano |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | ano |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Strieborná |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
