Mini PC HP ProDesk 600 G3 DM Intel Core i3-7100T 3.40 GHz / 8 GB RAM / 128 GB SSD
Kód: 14550162Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Osobný počítač HP ProDesk 600 G3 Mini
Osobný počítač radu ProDesk 600 G3 Mini predstavuje veľmi kompaktný a ľahko rozšíriteľný firemný stolný počítač, Ktorý splní vaše bežné každodenné požiadavky a zároveň ponúkne dostatočnú kapacitu pre jeho ďalší rast. Ponúka výborný pomer cena/výkon a skvelé možnosti správy i zabezpečenia pre využitie v kanceláriách a podnikovej sfére. S&počítače ProDesk 600 G3 Mini môžete vytvoriť cenovo dostupné riešenie pre vaše podnikanie.

Spoľahlivý výkon
Počítače HP radu ProDesk 600 G3 Mini sú postavené na overenej technológii čipových sád a procesorov Intel disponujúce výkonom, kvalitou, spoľahlivosťou a funkčnosťou. Tie sú pre maximálny výkon doplnené o operačnú pamäť DDR4 a vo vybraných modeloch pevné disky SSD alebo jednotky HP Turbo Drive. Nechýba ani stále populárnejšie univerzálne rozhranie USB 3.1 Type-C. ProDesk 600 G3 Mini ponúka elegantný dizajn, ktorý má štýl, ťaží z vynikajúcej hardvérovej konfigurácie a súčasne poskytuje väčšiu flexibilitu.

Počítač podnikovej triedy
HP ProDesk 600 G3 Mini sú bezpečné pre vaše podnikanie, pretože využívajú všetky pokročilé funkcie systému Windows, aby vás ochránili pred dnešnými bezpečnostnými hrozbami a maximalizovali produktivitu a možnosti správy pre vaše podnikanie. V rámci procesu komplexného testovania absolvoval počítač HP ProDesk 600 G3 Mini pri návrhu množstvo náročných testovacích postupov HP. Neboli zabudnuté ani možnosti zabezpečenia s aplikáciou HP BIOSphere, softvérom na ochranu dát HP Client Security Suite, riešením pre správu HP Manageability Integration a HP Image Assistant.

Premyslené prevedenie pre maximálne pohodlie
Profesionálne navrhnutá kompaktná skriňa Mini umožňuje ľahký prístup k portom, zásuvkám a pozíciám, ktoré sú umiestnené tak, aby boli vždy na dosah. Porty USB, vrátane Typ-C, na prednej strane poskytujú široké možnosti pre pohodlnú prácu s digitálnymi médiami a rýchle prenosy dát. Na prednej strane nájdete aj univerzálny zvukový konektor typu jack podporujúci pripojenie slúchadiel so štandardom CTIA.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 0190781362234 |
| Uhlopriečka displeja: | nie |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Rozlíšenie displeja: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i3-7100T 3.40 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 3.40 GHz |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 630 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 7x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | DeTech |
| Cena EUR: | Do 150 Eur |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Do nášho sortimentu sme zaradili širokú škálu produktov značky DeTech. Obľúbené sú napríklad napájacie káble k počítačom a notebookom, ktoré sú must-have pre každého užívateľa. Ďalej vynikajú predovšetkým puzdrá, batohy a sety klávesníc a myší, ktoré predstavujú skvelú voľbu pre užívateľov, čo hľadajú spoľahlivé, ale finančne dostupné riešenie s dlhou životnosťou.
#ShowMore#
Značka DeTech je dynamický výrobca, ktorý sa špecializuje na vývoj a predaj širokého spektra výpočtovej techniky a príslušenstva. Filozofiou značky je prinášať na trh praktické technológie, ktoré ľuďom uľahčujú každodenné používanie elektroniky. DeTech sa sústredí na rozvoj prepojovacích káblov, napájacích adaptérov, sieťových prvkov a ďalších doplnkov, ktoré tvoria nevyhnutný základ každej modernej domácnosti alebo firmy.
Príslušenstvo značky DeTech u nás zaobstaráte za veľmi výhodné ceny, preto sú vhodné pre vybavenie kancelárií alebo učební. Samozrejmosťou je plná záruka, rýchle doručenie priamo k vám domov a profesionálna podpora, ktorá vám pomôže s výberom. Pozrite sa na recenzie našich spokojných zákazníkov, ktorí sa na značku DeTech a náš servis spoliehajú.
