Počítač All in One Apple iMac 24" (M1, 2021) Silver Apple M1 / 16 GB RAM / 256 GB NVMe SSD
Kód: 14550539Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Apple iMac 24" (M1) je elegantný all-in-one počítač, ktorý spája moderný dizajn, plynulý výkon a úsporu miesta v jednom praktickom zariadení. Vďaka prepojeniu počítača a displeja do jedného celku pomáha udržať pracovný stôl čistý, prehľadný a bez zbytočnej kabeláže. Skvele sa hodí pre domácnosť, kanceláriu, štúdium aj kreatívnu prácu.

24" displej pre pohodlnú prácu aj zábavu
Integrovaný24" displej ponúka dostatok priestoru pre prácu s dokumentmi, prehliadanie webu, videohovory aj sledovanie multimediálneho obsahu. Väčšia pracovná plocha zvyšuje prehľadnosť pri multitaskingu a prispieva k pohodlnejšiemu každodennému používaniu. Vďaka all-in-one prevedení získate kompletné pracovné riešenie bez nutnosti samostatnej počítačovej skrine.

Minimalistické prevedenie v prémiovom štýle Apple
Rad iMac je známy svojim tenkým profilom, čistým dizajnom a kvalitným spracovaním. Strieborné prevedenie pôsobí nadčasovo a ľahko zapadne do modernej domácnosti aj profesionálnej kancelárie. Kompaktná konštrukcia zároveň šetrí miesto a dodáva pracovnému priestoru elegantný vzhľad.

Výkon pre každodennú produktivitu aj kreativitu
Apple iMac 24" je vhodný pre kancelársku prácu, online komunikáciu, multimédiá i kreatívne činnosti. Ponúka svižné a stabilné prostredie pre bežné úlohy, prácu s obsahom aj domácu zábavu. Vďaka kombinácii výkonu, jednoduchého ovládania a elegantného prevedenia predstavuje praktické riešenie pre moderných užívateľov.

Dodatočné parametre
| Kategória: | All-in-one repasované počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 194252122372 |
| Uhlopriečka displeja: | 24 palcov |
| Rozlíšenie displeja: | 4480 x 2520 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Apple M1 |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Apple M1 |
| Grafika: | Apple M1 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | MacOS |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ano |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Strieborná |
| Cena EUR: | Nad 601 Eur |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
