Počítač Intel NUC10I3FNK
Kód: 14550473Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované kancelárske počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5032037173377 |
| Uhlopriečka displeja: | nie |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Rozlíšenie displeja: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i3-10110U 2.10 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.10 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Grafika: | Intel UHD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ano |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 5x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | ano |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
