HP ZBook 15 G3 Mobile Workstation

Kód: 14525566
593 € 494,17 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
15,6 palcov, 32 GB, Intel Core i7-6700HQ 2.60 GHz, Numerická klávesnica, 512 GB SSD + 256 GB SSD, Windows 10 Professional, 1920 x 1080 px, Intel HD Graphics 530 + nVIDIA Quadro M10 Webkamera

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

Mobilné pracovné stanice boli vždy doménou spoločnosti Hewlett-Packard. Tieto notebooky primárne cielia na výkon a prinášajú užívateľovi maximálny komfort pri práci. Model HP ZBook 15 G3 nie je žiadnou výnimkou.

Kvalitu šasi možno hodnotiť na výbornú

Pre notebook HP ZBook 15 G3 sú typické zaoblené rohy a základná jednotka zhotovená z hliníka a zliatiny horčíka. O pevnosti tejto časti sa môžete presvedčiť pri fyzickom kontakte, keď len ťažko zaznamenáte nejaké povrzávanie a krútenie. To sa týka aj veľmi pevného a pomerne tenkého displeja. Ten umožňuje maximálne otvorenie až o 150 stupňov.

Rozmery HP ZBook 15 G3 sú 386 x 264 x 26 mm. Je však pravou, že vďaka navrhnutému vzhľadu pôsobí notebook oveľa tenší. Kvalitný je aj stredový záves. Keď budete otvárať displej, musíte vyvinúť trochu viac sily, čo prispieva opäť k lepším pocitom z hľadiska pevnosti a odolnosti. Použitý čierny plast je celkom praktický, pretože na ňom nelepia odtlačky prstov.

Konektorová výbava HP ZBook 15 G3

Mobilná pracovná stanica HP ZBook 15 G3 sa pýši dostatočným počtom portov a konektorov. Rozhodne je to zodpovedajúci počet s prihliadnutím na veľkosť notebooku 15,6“. Predná a zadná strana sú bez akejkoľvek konektora, čo pôsobí čistým a hladkým dojmom. Iba vpredu si môžete všimnúť informačné LED diódy.

Tú hlavnú výbavu nájdete na pravej strane HP ZBook 15 G3. K dispozícii vám budú dva porty USB 2.0, dvakrát Thunderbolt, čítačka SmartCard, napájací konektor a audio konektor s 3,5 mm jackom. Zostávajúca časť portov je na ľavej strane notebooku. Hneď za zámkom Kensington sa nachádza LAN, VGA, jeden port USB 3.0 a čítačka SD kariet.

V rámci konektivity pochopiteľne nechýba ani Wi-Fi a Bluetooth.

Klávesnica má všetko, čo má mať

Nepostrádateľnou súčasťou tohto pracovného nástroja je pochopiteľne klávesnica. Tú možno označiť za priemernú. Nič jej nechýba z hľadiska odozvy, stlačenia a povrchu. Počítať je možné s dvojstupňovým podsvietením. Priamo pod klávesnicou sa nachádza TouchPad o veľkosti 10,3 x 5,9 cm obklopený šiestimi funkčnými tlačidlami. Tri z toho patria práve TouchaPadu a tri TrackPointu.

 

Hewlett-Packard, skrátene HP, je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa informačnými technológiami, sídliaca v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett-Packard je jednou z najväčších spoločností vo svojom odbore na svete pôsobiacich takmer vo všetkých krajinách.

Špecializuje sa na rozvoj a výrobu výpočtového, pamäťového a sieťového hardvéru, softvéru a ďalších služieb. Známa je predovšetkým svojimi tlačiarňami, osobnými počítačmi, scannermi, vreckovými počítačmi a servermi. HP sa zameriava na domácnosti a domáce kancelárie, malé a stredné firmy, verejnú správu a vzdelávanie, grafiku a umenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Repasované pracovné notebooky, 401 - 600 Eur
Záruka: 12 mesiacov
Hmotnosť: 4 kg
Uhlopriečka displeja: 15,6 palcov
Typ procesora: Intel Core i7
Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080 px
Typ disku: SSD
Kapacita disku: 768 GB
Operačná pamäť: 32 GB
Procesor: Intel Core i7-6700HQ 2.60 GHz
Rýchlosť procesora: 2.60 GHz
Pevný disk: 512 GB SSD + 256 GB SSD
Grafika model: nVIDIA Quadro
Grafika: Intel HD Graphics 530 + nVIDIA Quadro M1000M 2GB
Farba: Čierna
Dotykové LCD: nie
Typ tovaru: Repasovaný A
Operačný systém: Windows 10 Professional
Numerická klávesnica: áno
Mechanika: Možnosť dokúpiť externý do USB
Bluetooth: áno
Webkamera: áno
DisplayPort: nie
HDMI: áno
DVI: nie
VGA: áno
Thunderbolt: ne
USB 2.0: nie
USB 3.0: 3x
LAN: áno
WIFI: áno
SD čítačka: áno
Osvetlenie klávesnice: Podsvietenie zospodu
Možnosť dockovania: áno
Značka: HP
Cena EUR: 401 - 600 Eur
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: