UPS03 Záložny zdroj 1000VA (600W)

Kód: UPS03
101,60 € 84,67 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Záložný zdroj Green Cell 1000VA (600W)

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Šetríme Vašu peňaženku
Šetríme Vašu peňaženku
Za menej peňazí viac muziky. Nákupom repasu ušetríte viac, než si myslíte!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

So zameraním na detail

Spojením maximálnej funkčnosti s jedinečným dizajnom, to je záložný zdroj UPS, ktorý bude vyzerať skvele v každom domácnosti aj kancelárii.
 

Typ UPS

UPS s interaktívnou linkou AVR je vylepšenou verziou offline zdroja napájania. UPS sú vybavené automatickým stabilizátorom napätia, ktorý chráni nielen pred stratou napájacieho napätia, ale aj proti výkyvom elektrického vedenia. Tieto napájacie zdroje zaručujú plnú bezpečnosť všetkého zariadenia pripojeného k UPS.
 

Menovitý výkon

Informuje o tom, koľkej a akým zariadením je UPS schopné dodávať elektrinu. Aby boli splnené požiadavky užívateľov, boli UPS Green Cell UPS vybavené vysoko kvalitnými batériami AGM, ktoré môžu mať životnosť až 5 rokov prevádzky, a tým zaistiť najlepšiu účinnosť. Čas prepínania určuje, ako rýchlo bude UPS reagovať na výpadky napájania. Čím nižšia je jeho hodnota, tým lepšia je UPS. Neprerušiteľné zdroje napájania od spoločnosti Green Cell zaručujú najnižšie časy prepínania, takže okamžite reagujú na výpadky napájania a zaisťujú úplnú bezpečnosť a bezpečnosť vašich dokumentov a zariadení.
 

Vždy pod kontrolou

Aby bolo možné využívať funkcie UPS Green Cell, bol vytvorený špeciálny špecializovaný softvér, ktorý umožňuje pokročilé riadenie zariadenia. Aplikácia zaisťuje jednoduché a intuitívne používanie bez problémov. Program umožňuje náhľad v reálnom čase a zobrazuje namerané dáta vrátane vstupného a výstupného napätia, frekvencie záťaže UPS, jeho teploty a kapacity batérie.
 

Kľúčové vlastnosti:<span style="font-family:…

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové zdroje a UPS
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 7 kg
Typ tovaru: Nový
Značka: GreenCell
Cena EUR: Do 150 Eur

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: