Philips 273V7QDSB

Kód: 14537140
Novinka
Značka: Philips
122 € 101,67 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
27 palcov, 1920 x 1080 px, Chyby: mierne estetické chyby

Detailné informácie

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Tisíce zákazníkov nás odporúčajú na základe recenzií. S nami nešliapnete vedľa!
Šetríme Vašu peňaženku
Šetríme Vašu peňaženku
Za menej peňazí viac muziky. Nákupom repasu ušetríte viac, než si myslíte!
Viac ako 20 rokov na trhu
Viac ako 20 rokov na trhu
Na trhu sme už viac ako 20 rokov. Skúseností máme viac než dosť!

Podrobný popis

LCD monitor Philips 273V7QDSB

Philips 273V7QDSB je 27“ LCD monitor s rozlíšením Full HD, s podporou zobrazenia širokých zorných uhlov IPS, technológiou SmartContrast pre bohaté detaily čiernej a s funkciou SmartImage pre jednoduché ladenie výkonu displeja. Samozrejmosťou tohto displeja je aj množstvo konektorov, možnosť sklopenia alebo podpora technológie Flicker-Free a režimu LowBlue.

 

Čistý obraz plný detailov

Monitor disponuje skvelým rozlíšením Full HD 1920 x 1080, ktoré zaisťuje obraz plný ostrých a jasných detailov, vyniká vysokým jasom, kontrastom a realistickými farbami, ktoré dodávajú obrazu na reálnosti. Okrem detailného obrazu určite tiež oceníte podporu širokých pozorovacích uhlov s technológiou IPS, vďaka ktorej si užijete dokonalý obraz odkiaľkoľvek z miestnosti bez akéhokoľvek obmedzenia. S touto výbavou tak ľahko zvládnete nielen štandardnú kancelársku prácu, ale v pokoji môžete monitor využívať pre zobrazovanie fotografií, prezeranie webu, sledovanie filmov alebo pre hranie hier a náročné grafické zobrazovanie a prácu.

SmartContrast pre bohaté detaily čierne

Táto technológia analyzuje zobrazovaný obsah a automaticky potom nastavuje farby a riadi intenzitu podsvietenia k dynamickému zvýšeniu kontrastu pre najlepšie zobrazenie digitálnych fotografií, videí alebo počítačových hier, keď sú zobrazované tmavé tóny. Pokiaľ zvolíte režim Economy, bude nastavený kontrast a jemne doladené podsvietenie pre presné zobrazenie každodenných kancelárskych aplikácií a pre zníženie spotreby.

 

SmartImage pre jednoduchú optimalizáciu nastavenia obrazu

SmartImage je technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovke a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazenia. Užívateľsky príjemné rozhranie umožňuje nastaviť rôzne režimy, napr. kanceláriu, fotografie, filmy, hry, ekonomický atď., tak aby zodpovedali používanej aplikácii. Na základe výberu technológie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí a výsledkom je dokonalý výkon zobrazenia.

 

Technológia Flicker-free

Technológia Flicker-free spoločnosti Philips využíva nové riešenie regulácie jasu, ktoré znižuje blikanie displeja a jeho sledovanie je tak potom oveľa komfortnejšie a vy tak môžete pracovať, hrať hry, sledovať filmy alebo surfovať po internete dlhšie bez únavy očí.

 

Režim LowBlue

Ide o režim, ktorý obmedzuje škodlivé krátkovlnné modré svetlo, ktoré môže postupom času spôsobovať zhoršenie zraku.

Vstup HDMI pre rýchle digitálne pripojenie 

High Definition Multimedia Interface čiže HDMI je globálny štandard pre digitálny prenos obrazu vo vysokom rozlíšení a viackanálového zvuku. Toto univerzálne riešenie s jedným káblom umožňuje jednoduché pripojenie vášho displeja k zariadeniam, ako sú napríklad počítače, notebooky, herné konzoly a prehrávače médií.

Ekologicky šetrný displej

Monitory Philips s LED podsvietením neobsahujú ortuť ani olovo, látku škodiacu ľuďom aj zvieratám. Vďaka tomu je znížený dopad na životné prostredie po celú dobu životného cyklu displeja od výroby až po likvidáciu.

Kľúčové vlastnosti

27“ LCD monitor s rozlíšením Full HD 1920 x 1080 px, s podporou technológie IPS, technológií SmartContrast pre bohaté detaily čiernej a s funkciou SmartImage pre jednoduchú optimalizáciu nastavenia obrazu a s technológiami Flicker-Free a režimom LowBlue na zníženie škodlivého modrého svetla a únavy očí pri práci na monitore. Doba odozvy monitora 5 ms.

Dodatočné parametre

Kategória: LCD Monitory 24" a väčšie
Záruka: 12 mesiacov
Hmotnosť: 5 kg
Uhlopriečka displeja: 27 palcov
Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080 px
Farba: Čierna
Dotykové LCD: nie
Typ tovaru: Repasovaný B
Značka: Philips
Cena EUR: Do 150 Eur

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: