Mobilný telefón Apple iPhone 8 256GB Gold
Kód: 14528551Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Apple iPhone 8.
Nástupca iPhone 7 je tu. A jedná sa o ďalšiu podarenú evolúciu v rodine iPhone. Má elegantnú sklenenú konštrukciu a ešte vyšší výkon. Pribudla nám tiež podpora bezdrôtového nabíjania, takže iPhone 8 môžete používať absolútne bez drôtov. Nový čip A11 Bionic má toľko sily, že bez problémov zvláda aplikácia rozšírenej reality. A skvelý fotoaparát z radu 7 je teraz ešte lepší.

Krásny a odolný.
iPhone 8 dostal nový kabátik a naozaj mu to pristane. Hranu telefónu obopína precízne vypracovaný kovový rám, do ktorého je z prednej aj zadnej strany zasadené odolné krycie sklo poskytujúce o 50 percent hlbšiu tvrdenú vrstvu. Zvnútra telefón spevňuje konštrukcia z ocele a po obvode pruh z leteckého hliníka radu 7000. Táto kombinácia vyzerá jednoducho skvele. Celá konštrukcia je naozaj dokonale spracovaná, takže nechýba ani odolnosť voči vode a prachu, ktorá spĺňa stupeň krytia IP67 a oleofóbna povrchová úprava zabraňujúca zachytávaniu odtlačkov prstov. iPhone 8 sa skvele drží a ešte lepšie vyzerá.

Nový 4.7“ TrueTone Retina displej.
Teraz vyzerá na obrazovke všetko oveľa prirodzenejšie. Vyváženie bielej upravuje technológia TrueTone s vyspelým snímačom okolitého osvetlenia, takže je obraz vždy perfektne farebný a príjemný pre vaše oči. Displej tiež vyniká širokým farebným rozsahom (P3), vysokým jasom aj kontrastom a podporuje 3D Touch. 4.7" Retina displej s technológiou IPS sa môže pochváliť rozlíšením HD 1334 x 750 bodov s hustotou 326 bodov. Prináša tak veľmi ostrý obraz so skvelými uhlami pohľadu na komunikáciu, hranie hier, prácu aj multimediálnu zábavu.

3D Touch.
Technológia 3D Touch umožňuje merať tlak, ktorý na displej vyviniete a podľa toho vyvolať ďalšiu zodpovedajúcu reakciu. S 3D Touch môžete robiť veci iným spôsobom a rýchlejšie. A aby bol dojem z 3D Touch dokonalý, dostanete spätnú väzbu v podobe jemných vibrácií. S iPhone 8 už nebudete potrebovať káble. Bezdrôtové pripojenie k sieťam a príslušenstvu bolo doplnené o podporu bezdrôtového nabíjania štandardu Qi. A pokiaľ sa bez kábla nezaobídete, samozrejme mu zostal konektor Lightning.
Dodatočné parametre
| Kategória: | iPhone 8 |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 0190198452887 |
| Uhlopriečka displeja: | 4,7 palcov |
| Typ procesora: | Apple A11 |
| Rozlíšenie displeja: | 1334 x 750 px |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 2 GB |
| Procesor: | Apple A11 2.40 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.40 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB |
| Grafika model: | Apple GPU |
| Grafika: | Apple GPU |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | iOS |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| WIFI: | áno |
| Farba: | Zlatá |
| Značka: | Apple |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Apple je známy svojim zameraním na design, jednoduchosť a užívateľský komfort. Navyše poskytuje dlhodobú podporu softvéru pre svoje zariadenie. To znamená, že aj staršie modely stále dostávajú najnovšie funkcie a bezpečnostné záplaty. Apple nevyrába iba jednotlivé produkty, ale buduje celý ekosystém, v ktorom spolu zariadenia dokonale spolupracujú.
V ponuke inComputer nájdete širokú škálu produktov Apple – od notebookov MacBook, cez iPady a iPhony, až po originálne príslušenstvo, ako sú puzdrá a kryty, batérie, powerbanky alebo nabíjacie adaptéry. Medzi naše najobľúbenejšie patria napríklad repasované notebooky Apple, ktoré kombinujú výkon, design a spoľahlivosť za oveľa dostupnejšiu cenu. Ďalej si u nás môžete vybrať zo širokej ponuky iPhonov – od najnovších modelov až po osvedčené klasiky. Všetky kusy sú ve špičkovej kondícii, s neporušeným dizajnom a cenou, ktorá poteší.
Všetky repasované produkty Apple zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenzie našich spokojných zákazníkov.
#ShowMore#
Ako to začalo
Apple je jednou z najikonickejších technologických spoločností na svete, ktorá formuje spôsob, akým komunikujeme, pracujeme a bavíme sa už od roku 1976. Spoločnosť Apple založili Steve Jobs, Steve Wozniak a Ronald Wayne v garáži v kalifornskom Cupertine. Prvý počítač Apple I bol len začiatkom revolúcie, ktorú firma priniesla. Zásadným míľnikom bol rok 2007, kedy Apple predstavil prvý iPhone – produkt, ktorý zmenil celý mobilný priemysel a definoval moderné chytré telefóny.
Proč si vybrat Apple?
✅ Prémiová kvalita a odolnosť – Apple produkty sú vyrobené z prvotriednych materiálov a majú dlhú životnosť.
✅ Výkonný software – iOS a macOS sú ladené na maximálny výkon a stabilitu.
✅ Ekosystém – Apple zariadenia spolu komunikujú tak, ako žiadna iná značka neponúka.
✅ Bezpečnosť a súkromie – Apple kladie dôraz na ochranu dát užívateľov a súkromia.
Apple ekosystém
Všetky produkty Apple sú súčasťou širšieho príbehu - Apple ekosystému, kde hlavný prím hrá dokonalá previazanosť všetkých zariadení. Vďaka tomu môže Apple ponúknuť funkcie, ktoré Steve Jobs označoval ako „Magic“. Tieto funkcie uľahčujú prácu, šetria čas a prinášajú zážitky, ktoré konkurenčné ekosystémy zatiaľ nedokážu ponúknuť.Apple ekosystém je jedinečný aj vďaka plynulej synchronizácii medzi zariadeniami.
Repasované Apple produkty
Chcete Apple produkty za dostupnejšiu cenu? Ponúkame repasované MacBooky, iPhony, iPady a ďalšie zariadenia s 12 mesačnou zárukou. Každý produkt prechádza starostlivým testovaním, aby spĺňal náročné požiadavky na výkon a spoľahlivosť.
Objav inovatívny svet Apple.
