Notebook Apple MacBook Pro 13" Touch Bar Late-2016 (A1706)
Kód: 14521524Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Touch Bar a Touch ID
Prevratný nový spôsob, ako používať Mac.Touch Bar ti priamo na klávesnici sprístupní najdôležitejšie nástroje, ktoré sa automaticky menia podľa toho, na čom robíš.2 A všetky prvky na Touch Bare ti budú hneď povedomé. Jedným dotykom si vyberieš zo skratiek, emotikon a ďalších. Prejdeš časovú os videa zobrazeného cez celú obrazovku alebo preskočíš z jednej fotky na inú a rýchlo ju upravíš. Okrem toho sa k Macu vôbec prvýkrát prihlásiš pomocou Touch ID.
Výkon
Neprekonateľný v každom obore. Nový MacBook Pro posúva notebook na úplne novú úroveň výkonu a prenosnosti. Nech ťa tvoje nápady povedú kamkoľvek, vďaka špičkovej grafike, vysoko výkonnému procesoru a najmodernejšiemu úložisku sa tam dostaneš rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Retina displej
Vôbec najjasnejší, najfarebnejší displej na prenosnom Macu. Displej nového MacBooku Pro je najlepší, aký sa kedy na prenosnom Macu objavil. Má jasnejšie LED podsvietenie a vyšší kontrastný pomer, čo znamená temnejšie podanie čiernej a svietivejšie tóny bielej. Vďaka pixelom s väčšou clonou a variabilnou obnovovacou frekvenciou je úspornejšia ako predchádzajúca generácia. A je to prvý displej prenosného Macu, ktorý podporuje široký farebný gamut s ešte sýtejšími odtieňmi zelenej a červenej. Fotky zobrazuje vernejšie as realisticky živými detailmi, čo je pre grafický design, grading obrazu a strih videa zásadné.
Reproduktory
Zvuk, ktorý hovorí sám za seba. Pekne nahlas. Úplne novo skonštruované reproduktory majú až dvojnásobný dynamický rozsah a až o 58 percent vyššiu hlasitosť. Podania basov majú dokonca dvaapolkrát hlasnejšie. A pretože sú pripojené priamo k systémovému napájaniu, dosahujú až trojnásobný špičkový výkon. MacBook Pro je preto výbornou voľbou, keď chceš rýchlo zmiešať nahrávku, zostrihať video na lokácii alebo sledovať filmy na cestách.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 2200000367365 |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1600 px- |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 250 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-6267U 2.90 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.90 GHz |
| Pevný disk: | 250 GB SSD |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| Grafika: | Intel Iris Graphics 550 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | OS X El Capitan |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Apple |
| Cena EUR: | Nad 600 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Apple je známy svojim zameraním na design, jednoduchosť a užívateľský komfort. Navyše poskytuje dlhodobú podporu softvéru pre svoje zariadenie. To znamená, že aj staršie modely stále dostávajú najnovšie funkcie a bezpečnostné záplaty. Apple nevyrába iba jednotlivé produkty, ale buduje celý ekosystém, v ktorom spolu zariadenia dokonale spolupracujú.
V ponuke inComputer nájdete širokú škálu produktov Apple – od notebookov MacBook, cez iPady a iPhony, až po originálne príslušenstvo, ako sú puzdrá a kryty, batérie, powerbanky alebo nabíjacie adaptéry. Medzi naše najobľúbenejšie patria napríklad repasované notebooky Apple, ktoré kombinujú výkon, design a spoľahlivosť za oveľa dostupnejšiu cenu. Ďalej si u nás môžete vybrať zo širokej ponuky iPhonov – od najnovších modelov až po osvedčené klasiky. Všetky kusy sú ve špičkovej kondícii, s neporušeným dizajnom a cenou, ktorá poteší.
Všetky repasované produkty Apple zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenzie našich spokojných zákazníkov.
#ShowMore#
Ako to začalo
Apple je jednou z najikonickejších technologických spoločností na svete, ktorá formuje spôsob, akým komunikujeme, pracujeme a bavíme sa už od roku 1976. Spoločnosť Apple založili Steve Jobs, Steve Wozniak a Ronald Wayne v garáži v kalifornskom Cupertine. Prvý počítač Apple I bol len začiatkom revolúcie, ktorú firma priniesla. Zásadným míľnikom bol rok 2007, kedy Apple predstavil prvý iPhone – produkt, ktorý zmenil celý mobilný priemysel a definoval moderné chytré telefóny.
Proč si vybrat Apple?
✅ Prémiová kvalita a odolnosť – Apple produkty sú vyrobené z prvotriednych materiálov a majú dlhú životnosť.
✅ Výkonný software – iOS a macOS sú ladené na maximálny výkon a stabilitu.
✅ Ekosystém – Apple zariadenia spolu komunikujú tak, ako žiadna iná značka neponúka.
✅ Bezpečnosť a súkromie – Apple kladie dôraz na ochranu dát užívateľov a súkromia.
Apple ekosystém
Všetky produkty Apple sú súčasťou širšieho príbehu - Apple ekosystému, kde hlavný prím hrá dokonalá previazanosť všetkých zariadení. Vďaka tomu môže Apple ponúknuť funkcie, ktoré Steve Jobs označoval ako „Magic“. Tieto funkcie uľahčujú prácu, šetria čas a prinášajú zážitky, ktoré konkurenčné ekosystémy zatiaľ nedokážu ponúknuť.Apple ekosystém je jedinečný aj vďaka plynulej synchronizácii medzi zariadeniami.
Repasované Apple produkty
Chcete Apple produkty za dostupnejšiu cenu? Ponúkame repasované MacBooky, iPhony, iPady a ďalšie zariadenia s 12 mesačnou zárukou. Každý produkt prechádza starostlivým testovaním, aby spĺňal náročné požiadavky na výkon a spoľahlivosť.
Objav inovatívny svet Apple.
