Počítač All in One Dell OptiPlex 5480 AiO
Kód: 14527988Súvisiaci tovar
Podrobný popis
All-in-One počítač DELL Optiplex 24 (5480)
Počítač DELL Optiplex 24 (5480) v prevedení All-in-One je vysoko zabezpečený, ľahko spravovateľný, veľmi spoľahlivý a priestorovo nenáročný nástroj pre komerčné využitie. Osobný počítač DELL Optiplex je výkonným partnerom v každej firme alebo kancelárii. Profesionálny design, odolná konštrukcia, vysoká kvalita prevedenia, starostlivo vybrané komponenty av neposlednom rade podpora zo strany výrobcu, sú zárukou dobrej investície do počítačov DELL.

Hlavné prednosti
- Dôveryhodné zariadenia Dell tvoria základ moderného pracovného prostredia.
- Firemné zabezpečenie a spoľahlivosť v elegantnej All-in-One konštrukcii.
- Výkon procesora Intel 10. generácie.
- Pohodlná práca na kvalitnej 24" obrazovke.
- Nástroj Dell Optimizer ExpressResponse s umelou inteligenciou sa neustále učí a prispôsobuje systém vášmu spôsobu práce a optimalizuje výkon 5 najpoužívanejších aplikácií.
- Možnosť spravovať všetky počítače OptiPlex z jedinej konzoly pomocou balíka Dell Client Command Suite a integrácie platformy VMware Workspace ONE.
- Rad portov umožní ľahko pripojiť všetky vaše zariadenia.
Výkonný základ pre každodenné pracovné nasadenie
Počítač AiO DELL Optiplex 24 (5480) je založený na osvedčenej platforme Intel s najnovšími procesormi Intel 10. generácie, ktoré sú doplnené solídnou kapacitou operačnej pamäte DDR4 a pevnými diskami HDD alebo SSD M.2. Zaistený je tak dostatok výkonu pre každodennú bežnú prácu.

Veľká plocha pre náročné aplikácie
Na obrazovke IPS s uhlopriečkou 23.8 palca a rozlíšením Full HD získate dostatok priestoru pre vaše aplikácie a vysokú produktivitu. S konštrukciou All-in-One sa počítač Optiplex 24 (5480) ľahko zmestí do akéhokoľvek pracovného priestoru. Pri modeloch s dotykovým displejom získate ešte viac možností, čo je ideálne napríklad pre recepcie, predajne, stánky a ďalšie priestory, kde sa často využívajú dotykové funkcie aplikácií. Voliteľný kĺbový či výškovo nastaviteľný stojan vám umožní nastaviť polohu monitora a zaistiť optimálne pohodlie a produktivitu (prevedenie stojana závisí od konkrétneho modelu).

Bezproblémová správa
Počítač Optiplex 24 (5480) vám ponúka široké možnosti správy, vďaka ktorej môžu pracovníci IT oddelenia upravovať nastavenia v systéme BIOS a konfigurovať systémy flexibilne podľa požiadaviek infraštruktúry informačných technológií organizácií. Nástroje Dell Client Command Suite umožňujú centralizovanú a automatickú správu pre všetky vaše stolné počítače Optiplex 24 (5480).
Komplexné zabezpečenie
Najlepšie riešenie zabezpečenia a šifrovania vo svojej triede udrží vaše dáta zabezpečené v stolnom počítači, na externom médiu i v cloude. Spravujte zásady šifrovania dát centrálne na rôznych zariadeniach bez nutnosti vyrušovať koncových užívateľov alebo prerušovať existujúce procesy IT.
Energeticky úsporný
All-in-One počítač DELL Optiplex & nbsp;24 (5480) sa stane veľmi efektívnym partnerom vo vašom podnikaní a vďaka využitiu napájacích zdrojov s vysokou účinnosťou nijako nezaťaží váš rozpočet vysokými prevádzkovými nákladmi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | All-in-one repasované počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 5901165719774 |
| Uhlopriečka displeja: | 21,5 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-10400 2.90 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.90 GHz |
| Pevný disk: | 512 GB SSD |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 630 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | Nad 600 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
