Počítač Dell Optiplex 755 SFF
Kód: 6310101Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované kancelárske počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 3700857000297 |
| Typ procesora: | Intel Core2Duo |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 250 GB |
| Operačná pamäť: | 2 GB |
| Grafika model: | Intel 4 Series |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| USB 2.0: | 8x |
| USB 3.0: | nie |
| LAN: | áno |
| WIFI: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| SD čítačka: | nie |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | Do 150 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
