Notebook HP Chromebook 13 G1
Kód: 14522690Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP Chromebook 13 G1
Praktický notebook & HP Chromebook 13 G1 v odolnom šasi s certifikáciou MIL-STD 810G je predurčený pre všetky typy bežných činností. 13,3-palcový antireflexný displej je ideálnou voľbou pre sledovanie filmov, hranie hier či prácu s viacerými oknami naraz. celku Niekoho možno prekvapí skromné lokálne úložisko, ale o neho sa pri zariadení typu Chromebook báť nemusíte, väčšinu dát máte k dispozícii cez rozsiahle možnosti nonstop pripojenia na cloud úložisku online.Tým sa zvyšuje nielen zabezpečenie, ale aj uľahčuje možnosť prípadného navýšenia kapacity bez zložitých hardvérových úprav.

Odolný spoločník na každodennú prácu aj zábavu
Vnútri notebooku HP Chromebook 13 G1 sa ukrýva výkonný procesor Intel Core m3-6Y30. Hlavnými výhodami je nízka spotreba, ktorá pozitívne ovplyvňuje dobu výdrže batérie bez nutnosti elektrického napájania. Tie zaisťujú dostatok výkonu nielen na každodennú činnosť, ale ešte im ho značná časť zostáva. Za zmienku stojí napríklad schopnosť bleskurýchleho štartu v kombinácii s úspornosťou a nízkou hmotnosťou.

Jednoduchá a bezproblémová konektivita
Čo sa konektivity týka, tak notebook zaistí všetko, na čo si len spomeniete. Design síce nie je na prvom mieste pre každého, ale v poslednej dobe si podľa tohto kritéria vyberá elektroniku stále viac ľudí. U & HP Chromebooku 13 G1 sa design nemusí páčiť každému, ale jeho čisté línie, jednoduché poňatie a všadeprítomná praktickosť zaujmú širokú škálu budúcich užívateľov. Aby toho nebolo málo sú chromebooky schopné byť takmer kedykoľvek a kdekoľvek pripojené online, čo je aj ich hlavná úloha vďaka ich cloudovej orientácii.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Študentské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 0190780732069 |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core m |
| Rozlíšenie displeja: | 3200 x 1800 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Core m3-6Y30 2.20 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.20 GHz |
| Pevný disk: | 32 GB eMMC |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 515 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Chrome OS |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | HP |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Hewlett-Packard, známa iba ako HP je americká technologická spoločnosť s dlhou tradíciou siahajúcou až do roku 1939. Založená bola v malej drevenej garáži v kalifornskom Palo Alte – dnes považovanej za „kolísku Silicon Valley“. HP sa špecializuje na rozvoj výpočtových a pamäťových hardvérov, softvérov a ďalších služieb. Na trhu patrí medzi popredných svetových výrobcov osobných počítačov, notebookov, tlačiarní, scannerov a ďalších produktov.
Na e-shope inComputer nájdete širokú ponuku nových aj repasovaných produktov HP. Obľúbené sú najmä notebooky HP EliteBook, ktoré sú vďaka optimalizovanej konštrukcii a efektívnemu chladeniu vyladené na každodenný profesionálny výkon. Medzi počítačmi vynikajú modely HP EliteDesk, ktoré sú skvelou voľbou pre firmy, čo hľadajú lacné, ale kvalitné stroje s dlhou životnosťou.
Naše repasované notebooky a počítače HP zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
