Mini PC Intel NUC Kit NUC8i5BEK
Kód: 14535413Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mini počítač Intel NUC Kit 8i5BEK
Generace kompaktních počítačových sestav Intel řady NUC vám přináší dostatek výkonu pro multimediální využití a běžné kancelářské aplikace ve velmi kompaktním provedení. Intel NUC je tak vhodný nejen do domácností, ale také do kanceláří nebo škol. Užijte si perfektní výkon v mini balení.
- Kompaktní a tichý systém do vašeho obývacího pokoje nebo kanceláře.
- Výkon procesoru Intel Core.

Možnosti využití
Intel NUC je v každém případě ideálním základem pro osobní počítač, který je vhodný ať už pro každodenní práci nebo pro zábavu při surfování na netu, prohlížení fotek či sledování filmů. Jelikož jeho základ tvoří moderní procesory Intel, může poskytnout všechny zamýšlené vlastnosti. Úsporná platforma nejen šetří energii, ale nabízí dostatek výkonu jako HTPC pro multimediální zábavu při přehrávání videa či hraní méně náročných her.

Variabilita připojení
Mini PC Intel NUC 8i5BEK, i přes své kompaktní rozměry, nabízí celou řadu možností připojení. Určitě plně využijete možnosti připojit externí zařízení přes čtyři porty USB 3.1 Gen 2 a jeden Thunderbolt 3/Type-C. Dále jsou k dispozici výstup HDMI 2.0a, nechybí ani integrované síťové připojení Gigabit Ethernet, Wi-Fi ac a technologie Bluetooth.
- 2 sloty pro operační paměť DDR4 SODIMM.
- Slot pro SSD M.2 (22x42/80) disk včetně podpory rozhraní PCIe x4.

Výhody systému Intel NUC
Mini počítač Intel NUC je plnohodnotný barebone systém. Konfigurace jsou různé, takže můžete například zvolit přímo model s instalovanou pamětí, rychlou pamětí Intel Optane, pevným diskem i operačním systémem. Nebo může být dodáván bez pevného disku, operační paměti a systému, takže můžete zvolit jaké osazení je pro vaše potřeby optimální.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| EAN: | 4255665702011 |
| Uhlopriečka displeja: | nie |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-8259U 2.30 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.30 GHz |
| Pevný disk: | 128 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| Grafika: | Intel Iris Plus Graphics 655 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ano |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 5x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Intel |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
My staviame na kvalite, preto u nás nájdete repasovanú techniku osadenú predovšetkým procesormi značky Intel. Od úsporných procesorov v ľahkých notebookoch až po extrémne výkonné rady v herných mašinách a pracovných staniciach. Všetky produkty s technológiou Intel sú navrhnuté s dôrazom na vysokú kvalitu, širokú kompatibilitu, dlhú životnosť a sú u nás dostupné za výhodné ceny.
#ShowMore#
Intel je americký technologický gigant a svetový líder vo výrobe polovodičov, ktorý bol založený už v roku 1968 v kalifornskom meste Santa Clara. Špecializuje sa na vývoj najpokročilejších procesorov, ktoré tvoria srdcia väčšiny moderných počítačov po celom svete. Vďaka desaťročiam výskumu, neustálym inováciám a prísnemu testovaniu sa značka Intel stala synonymom pre spoľahlivý výkon, ktorý ocenia ako bežní používatelia, tak profesionáli v korporátnom sektore.
Na inComputer ponúkame preverené notebooky a PC s procesormi Intel Core i3, i5, i7 aj i9. Všetky stroje máme na sklade, pripravené na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenzie našich spokojných zákazníkov.
