Mini PC Intel NUC NUC8i3BEH
Kód: 14529645Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 0735858384186 |
| Uhlopriečka displeja: | nie |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Rozlíšenie displeja: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i3-8109U 3.00 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 3.00 GHz |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| Grafika: | Intel Iris Plus 655 Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ano |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 5x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Intel |
| Cena EUR: | Do 150 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
My staviame na kvalite, preto u nás nájdete repasovanú techniku osadenú predovšetkým procesormi značky Intel. Od úsporných procesorov v ľahkých notebookoch až po extrémne výkonné rady v herných mašinách a pracovných staniciach. Všetky produkty s technológiou Intel sú navrhnuté s dôrazom na vysokú kvalitu, širokú kompatibilitu, dlhú životnosť a sú u nás dostupné za výhodné ceny.
#ShowMore#
Intel je americký technologický gigant a svetový líder vo výrobe polovodičov, ktorý bol založený už v roku 1968 v kalifornskom meste Santa Clara. Špecializuje sa na vývoj najpokročilejších procesorov, ktoré tvoria srdcia väčšiny moderných počítačov po celom svete. Vďaka desaťročiam výskumu, neustálym inováciám a prísnemu testovaniu sa značka Intel stala synonymom pre spoľahlivý výkon, ktorý ocenia ako bežní používatelia, tak profesionáli v korporátnom sektore.
Na inComputer ponúkame preverené notebooky a PC s procesormi Intel Core i3, i5, i7 aj i9. Všetky stroje máme na sklade, pripravené na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenzie našich spokojných zákazníkov.
