Tablet Lenovo Miix 510-12ISK
Kód: 14536585Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo Miix 510
Pracovať aj baviť sa vám umožní Lenovo Miix 510. Je veľmi elegantný, vďaka hliníkovému krytu, poskytuje veľmi pekný výkon a s dokovacou klávesnicou ho môžete používať ako notebook a bez nej ako tablet. Je vybavený operačným systémom Windows, ktorý prináša pokročilú podporu dotykového ovládania a predinštalovaný je aj základný kancelársky balíček Office Mobile.
Prepracovaný design
Miix 510 vždy upúta pozornosť svojim prémiovým krytom vyrobeným z jedného kusu hliníka, Takže vyzerá naozaj skvele. Potrebnú flexibilitu použitia v rôznych uhloch pohľadu poskytuje pánt zložený z 280 jednotlivých článkov z nerezovej ocele, ktorý je navyše pevný a odolný.

Dve možnosti použitia
V jednom zariadení Lenovo Miix 510 získate 2 možnosti využitia. S&dokovací klávesnicou môžete Miix 510 využívať ako klasický notebook so všetkými výhodami pre prácu. Po oddelení klávesnice dostanete tabliet a môžete si užívať zábavu.

Veľmi pekný výkon
Tablet Lenovo Miix 510 sa vyznačuje predovšetkým solídnym výkonom vďaka využitiu procesorov Intel, rýchlej operačnej pamäte DDR4 a svižným SSD diskom. Takže o výkon nemusíte mať obavu.

Jednoduchá práca
Tablet je pre prácu vybavený kvalitným multidotykovým IPS displejom s vysokým rozlíšením a širokými pozorovacími uhlami. Už od výrobcu je preinštalovaný operačný systém Windows, ktorý podporuje dotykové ovládanie, ale zároveň umožňuje spustiť aj klasické kancelárske programy ako váš osobný počítač. Príkladom môže byť možnosť pracovať v kancelárskom balíčku Microsoft Office Mobile, ktorý je v prístroji predinštalovaný. Spúšťať je možné samozrejme aj iné programy určené pre operačný systém Windows a tým posunúť hranice používania mobilných zariadení.

Kvalitný IPS displej, webkamery a dokonalý zvuk
Excelentný obraz ponúka moderný displej s IPS technológiou. Tento 12.2" displej s viacdotykovým ovládaním poskytuje jemné rozlíšenie 1920 x 1200 bodov a vynikajúce pozorovacie uhly. V tablete sa nachádzajú 2 kamery. Predná kamera má rozlíšenie 2MP a zadný fotoaparát dokonca 5MP s automatickým zaostrovaním a poskytujú veľmi ostrý obraz pre konferenčné hovory aj fotografie. Hlas pri komunikácii sníma dvojpásmový mikrofón ao skvelý zvuk sa starajú integrované stereo reproduktory s technológiou Dolby.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované tablety Windows |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| EAN: | 3701073098464 |
| Uhlopriečka displeja: | 12 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-6200U 2.30 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.30 GHz |
| Pevný disk: | 128 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | Do 150 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
