Notebook Lenovo ThinkPad P52 - B kategorie
Kód: 14523608Súvisiaci tovar
Podrobný popis
U zboží kategorie B je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované. Kusy mohou mít lehká poškození odpovídající pravidelnému uživatelskému používání, chybějící záslepky portů či kosmetické defekty neovlivňující samotnou funkčnost zařízení.

Lenovo ThinkPad P52.
Notebooky Lenovo ThinkPad P52 jsou navrženy především pro náročné profesionály, kteří ke své práci vyžadují špičkový výkon a technologie, které využívají na svých pracovních stanicích. Řada P52 přináší výkonné funkce v klasickém provedení. Notebook Lenovo ThinkPad P52 je stělesněním nekompromisního výkonu, stability a kvalitního zpracování, na které se můžete spolehnout každý den. Počítač ocení především profesionálové a všichni ti, kteří chtějí svou práci odvést co nejlépe a nejrychleji. Ať už upravujete fotografie, stříháte filmy nebo pracujete v jakékoliv náročné aplikaci Lenovo ThinkPad P52 zajistí maximální výkon v každé situaci.


Skvělé vlastnosti pro profesionální nasazení.
- Obrovská porce výkonu s procesorem Intel Core 8. generace Coffee Lake nebo Intel Xeon E.
- Grafická karta NVIDIA Quadro a certifikace ISV pro graficky náročné aplikace.
- Legendární spolehlivost notebooků ThinkPad vám dává jistotu, že vás tento notebook nezklame.
- Velký výkon pracovní stanice v kompaktním provedení notebooku.
- Kvalitní IPS displej s širokými pozorovacími úhly vám dovolí pracovat kdekoliv.
- Se superrychlým rozhraním Thunderbolt 3 se můžete snadno připojit k dalším monitorům s rozlišením až 4K.
- Odolná konstrukce z hořčíku a hliníku vydrží i to nejnáročnější zacházení v terénu.

Mobilní pracovní stanice s výkonem desktopové.
Pohodlí zajišťuje skvělá ergonomická klávesnice ThinkPad a polohovacím zařízením TrackPoint odolná proti polití, která poskytuje, oproti standardním klávesnicím, pohodlnější a plynulejší psaní bez zbytečných překlepů. Velkou dotykovou plochu touchpadu můžete snadno konfigurovat podle svých potřeb a pro profesionální pracovní aplikace vyžadující rozšířené funkce. ThinkPad P52 je výkonný pracovní stroj, který dokáže s lehkostí plnit i ty nejnáročnější úkoly.


Lenovo Group Limited
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.45 kg |
| EAN: | 0825633561328 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-8850H 2.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.60 GHz |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 630 + nVIDIA Quadro P1000 4GB |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 5x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | Nad 600 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
