Lenovo ThinkPad X1 Tablet G2
Kód: 14525292Súvisiaci tovar
Podrobný popis

Lenovo ThinkPad X1 Tablet G2
Notebooky řady ThinkPad X1 Tablet G2 od společnosti Lenovo patří k tomu nejlepšímu, co si lze pro své podnikání, nebo do firmy pořídit. Nejen že tyto notebooky vynikají svou odolnosti, ale jsou i dostatečně výkonné při zachování skvělé mobility za pomoci 14" displeje s ultra vysokým rozlišením, nízké hmotnosti, tenkého provedení a baterie s dlouhou výdrží. Kdyby náhodou došlo k nehodě, můžete si být jisti, že jeho uhlíkové tělo zvládne téměř vše.

Tenký pracant s dobrou konstrukcí
Notebooky X1 Carbon spadají do řady legendárních notebooků ThinkPad a tomu odpovídá i jejich mistrné zpracování s vysokou odolností, účelností a výkonem. V případě X1 je vše skloubeno s excelentní mobilitou, s minimální hmotností a tenkým provedením. Svou konstrukcí z uhlíkových vláken představuje X1 Tablet G2 nejodolnější zařízení ThinkPad. Byl podroben řadě testů odpovídajících armádním standardům, takže můžete být v klidu i v případě polití, pádu, vystavení notebooku vysokým teplotám nebo jakékoli jiné situaci. Byl testován v opravdu extrémních podmínkách zahrnujících prach, vibrace, horko, chlad, vysokou nadmořskou výšku, vodu, vlhkost, sluneční záření a plísně.

Využitelnost
Nenechte se rušit při práci díky patentované technologii lopatek ventilátoru, které zajišťují účinné chlazení a tichý chod. X1 Tablet G2 se vyznačuje velmi nízkými provozními teplotami. S integrovanou čtečkou otisků prstů získáte skvělé možnosti zabezpečení. Místo pracného zadávání hesla stačí pouhý dotyk prstu a nehrozí možnost zcizení dat ztrátou nebo krádeží hesla. Zvýšenou ochranu a snadnou správu při provádění aktualizací zajistí funkce zabezpečení od společnosti Intel. Jedinečná technologie ThinkEngine pro řízení systémových funkcí přináší vyšší tepelnou a energetickou účinnost, výdrž v pohotovostním režimu až 30 dní, rychlejší obnovení činnosti systému, lepší zabezpečení a opatření proti neoprávněné manipulaci. X1 Tablet G2 je bezpečným partnerem pro vaše podnikání.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety s klávesnicou |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 0191200655517 |
| Uhlopriečka displeja: | 12 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 2160 x 1440 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-7Y57 1.20 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.20 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 615 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
